Kinga Duda społecznie doradza ojcu

Kinga Duda pod stałą ochroną

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie deklarował swoje uwielbienie dla demokracji amerykańskiej i dla samego prezydenta Ameryki. W trakcie oficjalnych spotkań panowie mówią o sobie jako o przyjaciołach. Mamy wrażenie, że chęć naśladowania amerykańskiego przywódcy poszła tak daleko, że Duda postanowił zaangażować w budowanie swego wizerunku także rodzinę.

 

Jak podaje na profilu społecznościowym dziennikarz RMF FM Krzysztof  Berenda:Mamy polską Ivankę Trump. Kinga Duda została oficjalnym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślam – społecznym – czyli bez pensji”. Informacja została zaczerpnięta z oficjalnej strony prezydenta.

Informacja obiegła internet i w pewnym momencie spowodowała reakcję głowy państwa: „Dziękuję i potwierdzam. „Doradca społeczny” to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji” – czytamy na rmf24..pl

Córka pary prezydenckiej ma 25 lat i jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poza tym jak czytamy w jej oficjalnym biogramie: „Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim. Jako wolontariuszka uczestniczyła w pracach Biura Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP, gdzie wspierała również prace legislacyjne”

 

W jakich tematach będzie doradzała ojcu panna Kinga tego na tę chwilę nie wiemy. Jedno jest pewne – już i tak nieźle wyglądające jej cv będzie wyglądało jeszcze lepiej.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Życie naszego prezydenta nie jest łatwe: była propozycja aby żona zarabiała całkiem pokaźną kwotę ale p. Agata, pod wpływem opinii publicznej, zrezygnowała z pensji. Córka nie będzie pobierała wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz ojca, który musi zapewnić byt swojej rodzinie. Czy to oznacza, że będzie podpisywał więcej i szybciej?

/as/

Źródło:rmf24.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AgnieszkaJaninaZgredzinkaIrenamalgoska Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kundzia
Kundzia

Cała rodzinka pracować będzie na rzecz odbudowy Polski Ludowej.Czy ktoś z tej rodziny został jeszcze bez dobrej posady? Mamusi się nie udało to córeczka zgarnie parę tysiączków bo w pracę społeczną mam wątpliwości.Gdyby tak było za czasów poprzedników to co by krzyczał duda i reszta?Nie napiszę co ale większość wie.Ivanka i Kinia to dopiero duet.

ghjgj
ghjgj

to się nazywa „rodzina na swoim”, przepraszam, „na swoim-państwowym” !

daroo
daroo

Co z tego że mu doradza skoro ten pajac i tak nie słucha. Patrz apel o poszanowanie dla LGBT w kampanii wyborczej.

Janina
Janina

Tata-majster wziął do „terminu” czeladniczkę Kingę, aby jej wyprostować myślenie na modłę pisiorów. Po 5 latach prania mózgu, panna wystartuje do wyborów prezydenckich, bo tata już nie będzie mógł. Tak nam się uformuje Dynastia Dudorów, tfu !

Agnieszka
Agnieszka

Nie Dudorow a Dudkow. Lepej pasuje do poziomu intelektualnego Dudy!

Jantar
Jantar

Z twittera: „Ktoś jeszcze nie dostał fuchy? chyba szwagier”. Szwagier i teść Dudy, ale obaj są przeciwko PiS-owi i Dudzie. Gdzieś czytałam, że Dudowa zerwała wszelkie stosunki z ojcem i bratem i nawet z nimi nie rozmawia.

Zgredzinka
Zgredzinka

To spory błąd, bo rodzinę ma się jedną, a mężów można mieć kilku.
Jak się koło historii obróci, to zostanie jak …. Himilsbach z angielskim.

AntyKaczor
AntyKaczor

Małopolska fanami Hameryki stoi więc proszę się nie dziwić. To na razie wprawki Kingusi. Jak się wyszkoli to będzie się taplać w polskiej polityce z wielką gracją. Oczywiście społecznie.

malgoska
malgoska

Uczył Marcin Marcina…

Irena
Irena

Nepotyzm pelna geba !!! KK pracuje za ….co laska…..a corcia wolontariuszka ,,,,chyba papcio musi dostać podwyzke pensji aby moc utrzymać familie !!!

Zgredzinka
Zgredzinka

Bez wątpienia dziewczyna nie ma lekko.
Obracając się wśròd młodzieży, pewnie nieraz musi usłyszeć słowa prawdy o swoim autorze.
Aż dziw, że chce się przy jego boku lansować. To doprawdy spory obciach.

Agnieszka
Agnieszka

A co doradzia? Moze jaki krawat dopasowac do garnituru? Bo co ta smarkula – z glupkowatym jak tata usmiechem – moze wiedziec o swiecie, o polityce miedzynarodowej, na temat governance swiatowego, itd.