Kłamstwa prawicy reakcją na protesty kobiet

Kłamstwa prawicy reakcją na protesty kobiet

Politycy prawicy zrobią wszystko, by przekonać, że dzisiaj toczy się walka między dobrą a złą Polską. Ta dobra, to oczywiście, ich. By jeszcze mocniej podkręcić sytuację, korzystają z tego, co wychodzi im najlepiej, czyli kłamstwa.

I tak, Marcin Najman, zawodnik FAME MMA, który za orzeczeniem TK stoi murem, usłyszał w telewizji, oczywiście publicznej, szokującą informację. Ponoć zaatakowana został Jasna Góra. Nie zastanawiając się długo, ruszył na pomoc, by spełnić swój obywatelski obowiązek i … „to jest jedna wielka prowokacja. Przecież tu nikogo nie ma. Nikt nie atakuje Jasnej Góry. Co wy pierd*** za głupoty! Przecież wy tylko podsycacie nastroje, nic więcej”.

Z kolei w godzinach wieczornych, poseł Konfederacji, Robert Winnicki, pełen oburzenia, przekazał wieść, którą usłyszał w publicznym Radiu Poznań. „Uczestnicy dzisiejszych demonstracji przeciwko orzeczeniu Trybunały Konstytucyjnego zaatakowali grupę katolików, którzy ochraniali kościół przy ul. Fredry”.

W ruch poszedł gaz łzawiący, trzonki od siekier i noże, a jeden z obrońców kościoła został raniony nożem w nogę.

Właśnie w ten sposób działa na ulicach polskich miast propaganda lewicy i Koalicji Obywatelskiej. Macie już dzisiaj krew na rękach”, mówił, nie mając problemów ze wskazaniem winnych, choć Radio Poznań przyznało, że napastnikami byli przeciwnicy protestujących kobiet.

Jakoś też przemilczał fakt, że w tym czasie, gdy obrońcy kościoła zostali „zaatakowani”, to akurat protestujący przebywali w innym miejscu na pl. Wolności.

Maciej Święcichowski z poznańskiej policji nie ukrywa, że faktycznie, „doszło tam do scysji między dwoma grupami. Osoby, które były na miejscu, zostały wylegitymowane i pouczone. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego zawiadomienia o przestępstwie”, bo nikt nie zgłosił informacji o użyciu noża.

No cóż, wiadomo, że kłamstwo ma krótkie nogi, ale raz puszczone między lud, swoje zrobi. W końcu ten lud uwierzy we wszystko, co władza mu wmówi, bo nienawiść do wrednych rodaków jest taka piękna…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl/wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
28 października 2020 12:39

Mogą sobie kłamstwami walić, ile chcą. Nakłamali już tyle, że nawet, jak przypadkiem prawdę powiedzą, nikt nie uwierzy, więc spoko. I niech się prof. Bralczyk świętoszkowato nie oburza na wulgaryzmy. Po raz któryś okazało się, że tylko to robi wrażenie na pisiorach, Oraz siła. A w polskich kobietach jest MOC!!!! Brawo dziewczyny!!!!!!!!!

Predator
Predator
28 października 2020 14:05

Od dawna mówiłem że cham kulturalnego języka i zachowania nie rozumie a tym bardziej pisowska szumowina. Brawo Kobiety!!!! ciekawe jak teraz czują się mężczyźni.

Maciek123454321
Maciek123454321
28 października 2020 17:47
Reply to  Predator

Ja tam czuję się spoko. Jeżeli Sz. Kolega jest z Warszawy albo ma w piątek trochę czasu, zapraszam na zlot gwiaździsty. Zakorkujmy miasto!!!

Bart
Bart
29 października 2020 08:40

Już wczoraj było pod Sejmem mnóstwo protestujących. Mam nadzieję, że 30.10 zostanie przekroczona masa krytyczna.