Kłótnia w TV. Polityk SP twierdził, że osoby LGBT narzucają innym poglądy

Kłótnia w TV. Polityk SP twierdził, że osoby LGBT narzucają innym poglądy

Senator Solidarnej Polski Jacek Włosowicz gościł wczoraj w programie w TVN 24. Przekonywał w nim, że mniejszości LGBT „narzucają” poglądy innym ludziom.

 

Osoby LGBT coraz bardziej wchodzą w nasze życie, uważają, że należą im się takie, a nie inne rozwiązania prawne. Polskę mamy poukładaną od strony prawa i niektóre oczekiwania są według mnie nieuzasadnione. Nie zdziwiłbym się, gdybym za rok wsiadł do autobusu i okazałoby się, że jedno miejsce ma być przeznaczone dla kogoś z LGBT” – stwierdził polityk.

Z opinią Włosowicza nie zgodził się prowadzący program – Andrzej Morozowski, który próbował przekonać rozmówcę, że mniejszościom chodzi o ich prawa. Przedstawiciel prawicy pozostawał jednak nieubłagany i dalej szedł w zaparte. W jego opinii homoseksualiści „wymuszają na nas specjalne przywileje”.

 

Morozowski nie zgodził się z tym i stwierdził, że po prostu chcą one, by ich partnerzy byli traktowani w normalny sposób – mieli np. szansę na odwiedzenie swoich partnerek i partnerów w szpitalach (teraz jest im to uniemożliwiane).

Zostań patronem KODUJ24.PL

Wracamy do starej dyskusji. Mamy w konstytucji podaną definicję rodziny, kręcimy się cały czas w tym samym temacie” – odpowiedział na to senator.

Nie mamy definicji rodziny, mamy definicję rodziny, której państwo polskie zobowiązane jest pomagać, a nie, że tak ma wyglądać każda polska rodzina. Proszę przeczytać jeszcze raz ten fragment konstytucji” – zakończył Morozowski.

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jaro AleksLechuZwinkaRozbawiony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rozbawiony
Rozbawiony

„mieli np. szansę na odwiedzenie swoich partnerek i partnerów w szpitalach (teraz jest im to uniemożliwiane).”
Bo jest pandemia i odwiedziny w szpitalach są zakazane?
A poważnie – pan Morozowski raczy bredzić. W ubiegłych latach kilkakrotnie odwiedzałem w szpitalach bliższą, dalszą rodzinę, przyjaciół. Nigdy, w żadnym szpitalu nie pytano mnie, kim jestem dla pacjenta. Nigdy! Dostęp do informacji o stanie zdrowia? Na izbie przyjęć pacjent wypełnia formularz przyjęcia, w którym jest m.in. rubryka komu szpital ma udzielić takich informacji. To są fakty, a nie powielane brednie.

Zwinka
Zwinka

To przecież prawda, że osoby LGBT narzucają innym swoje poglądy. Patrz: wojna na górze.

Lechu
Lechu

Co ten facet pierdoli, bo inaczej nie potrafie tego ujac, zyje na tym swiecie prawie 60 lat i nikt nigdy i nigdze nie probowal mi takich glupot opowiadac ze osoby LGBT to ideologia i oni chca na sile nasz swiat zmieniac. Ten pan powinien sie leczyc, to on ma jakies wypaczone pojecie o LGBT.

Jaro Aleks
Jaro Aleks

Niech te ch.je pokażą jakiś przykład z cywilizowanych krajów, w których LGBT mają swoje prawa, w jaki sposób i jakiej rodzinie zagrozili i jak zniszczyli te rodziny? Dla ułatwienia podaję: Obecnie małżeństwa osób tej samej płci uznawane są w 26 (lewackich i marksistowskich wg prawicy polskiej) krajach świata: Holandii, Belgii, Kanadzie, Hiszpanii, RPA, Norwegii, Szwecji, Islandii, Portugalii, Argentynie, Danii, Urugwaju, Nowej Zelandii, Francji, Brazylii, Wielkiej Brytanii (z wyjątkiem Irlandii Północnej), Luksemburgu, Irlandii, Meksyku, USA, Kolumbii. Bo powtarzać tylko to co wymyśla pedofilski kościół ( dla odwrócenia uwagi od swojej demoralizacji) to działanie na szkodę Polski i jej praworządności!