Kobietom świat się wali, a Pierwsza Dama milczy, milczy, milczy…

Sąd rozstrzygnie czy żona prezydenta złamała prawo

Trudno dzisiaj mówić i pisać o czymkolwiek innym niż o piekle, jakie TK, spełniając wolę kościoła i prezesa PiS, zafundował Kobietom.

Tysiące Polek na ulicach miast i miasteczek, Głosy oburzenia płyną ze wszystkich stron i tylko jest takie jedno miejsce, w którym panuje całkowita cisza. To Pałac Prezydencki…

Już trzy dni Polacy czekają na głos pierwszej damy, ale ona konsekwentnie milczy.

Na swoich portalach w mediach społecznościowych pani Duda zablokowała możliwość komentowania, a jednak setki internautów wyszukują ją na nieoficjalnych profilach i próbują sprowokować ją do zabrania głosu.

Na Facebooku, na stronie fanów Agaty Dudy jest już ponad 2 tysiące komentarzy, a wśród nich, „Wstyd i hańba, milcząca kukła. Kobieta bez serca i bez charakteru„, „Wstyd za Pani milczenie i przyzwolenie na to co się dzieje„, „Z roku na rok moja sympatia do Was maleje, a teraz czekam, aż zniknięcie ze sceny politycznej„, „Mnie byłoby wstyd! Jest pani kobietą, ma pani córkę, być może niebawem wnuczkę„.

…ale panią Agatę nic nie rusza”.

Trzeba przyznać, że takiej pierwszej damy nigdy Polska nie miała. Takiej, która jest tak ślepa i głucha na największe bolączki narodu.

Za 4 lata pani Duda opuści Pałac Prezydencki. Ciekawe, jak spojrzy w oczy tym, których dzisiaj omija szerokim łukiem, których lekceważy. Nie zazdroszczę jej, gdy stanie twarzą w twarz z ludźmi, którym dzisiaj odmawia wsparcia. Ale też jej nie żałuję.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
25 października 2020 15:16

Czy ktoś pomyślał, że milczenie tej pani jest wynikiem działania jakiejś formy przymusu? Według mnie ktoś tą kobietą steruje i nakazuje jej siedzieć cicho. Jakiś szantaż może? Nie wiem, nie znajduję żadnego innego logicznego wytłumaczenia tego tchórzostwa.

Mariola
Mariola
25 października 2020 21:55

Maćku, dziękuję, że próbujesz wytłumaczyć przyczynę bycia manekinem. To bardzo szlachetne, lecz po raz pierwszy nie zgadzam się z Twoją opinią. Pani Agata jest bez wątpienia inteligentną osobą ( chociaż wybór męża temu zaprzecza), a inteligentny człowiek nie da się zastraszyć. Ona w tym tkwi, tak jej wygodnie. Najwi3kszym wyczynem tej pani , to dobór strojów ..i to wszystko. Smutne..

Zbyszek
Zbyszek
25 października 2020 16:20

Nie czepiajcie się kobieciny. Łajno z córką na mieście sprzątają to i czasu nie ma.

Irena
Irena
25 października 2020 16:35

Jaka z niej dama…..Damy tak się NIE zachowują !!!

Zwinka
Zwinka
25 października 2020 17:40

Niech się lepiej nie odzywa. To i tak nie ma żadnego znaczenia.

Kundzia
Kundzia
25 października 2020 19:41

A może boi się aby kobiety nie podrzucały jej chore i nieszczęśliwe dzieci do pałacu? Niemowa kiedyś będzie babcią i strach przed porodem córuni będzie dla niej piekłem przez 9 miesięcy A Kinunia jak pisze gazeta krakowska interweniuje w sprawie łajna końskiego obok jej apartamentu bo jej śmierdzi i to jest dla niej ważniejsze niż piekło kobiet.

Bart
Bart
26 października 2020 07:01

Myślę, że to naiwność liczyć po tych latach na to, że pani Dudowa zajmie stanowisko pro-obywatelskie. Nam się ciągle wydaje, że Pierwsza Dama powinna starać się być jak Jolanta Kwaśniewska albo Anna Komorowska. A pani Dudowa postranowiła już dawno, że będzie pełnić wyłącznie fukcję wieszaka na garsonki stawianego obok prezydenta, żeby wyglądał trochę mniej głupawo.

wiewa
wiewa
26 października 2020 17:50

Przecież dostaje godziwą „rentę inwalidzką” za niemotę, więc mówić nie może.

Stary Wuj
Stary Wuj
27 października 2020 00:24

Ostatnia dama IV RP. Jeszcze tylko trzy lata i może niańczyć wnuki (oby zdrowe były). Krzyż jej na dalszą drogę. Do pracy w szkole raczej nie wróci. Najgorszy prezydent + prezydentowa. Co za para!