Kogo zatrudnia w biurze poselskim Mariusz Błaszczak?

Kogo zatrudnia w biurze poselskim Mariusz Błaszczak?

Podstawowe biuro poselskie ministra i posła Mariusza Błaszczaka mieści się w Legionowie. Od 8 lutego pracami tego biura kieruje 31-letnia Natalia Piskorz. Pani Natalia jest znaną w Legionowie właścicielką salonu piękności „Bella”. „Według Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej biznes kosmetyczny prowadzi nadal” – czytamy na wp.pl.

Co ciekawe jeszcze w ubiegłym tygodniu na stronach legionowskiego PiS-u Piskorz funkcjonowała jako dyrektor biura poselskiego Mariusza Błaszczaka. Po pytaniach dziennikarzy „WP” o jej doświadczenie zawodowe, kompetencje i umiejętności dyrektorska stopka z tego opisu zniknęła.

MON zapewnia jednak, że Piskorz jest przygotowana do pracy w biurze poselskim. „Pani Natalia Piskorz nie jest dyrektorem biura poselskiego, natomiast jest jego pracownikiem. Jest osobą dobrze wykształconą – ukończyła dwa kierunki: administrację oraz zdrowie publiczne. Ponadto jako osoba przedsiębiorcza prowadzi również własną działalność gospodarczą”.

Główna zainteresowana na prośbę dziennikarzy o bezpośrednią rozmowę odpowiedziała: „Proszę wysłać pytania mailem. Dziękuje, do widzenia”.

Jak każdy poseł Mariusz Błaszczak dysponuje ryczałtem w wysokości 15200zł na prowadzenie swego biura.

Współpraca polityków prawicy z przedstawicielami branży beauty ma już swoja tradycję. „Jak ujawniła Wirtualna Polska, Ministerstwo Aktywów Państwowych z Jackiem Sasinem na czele podpisało w 2020 roku umowę z makijażystką. Koszt? 10 tysięcy złotych. Zakres usług? Przygotowanie kierownictwa resortu do telewizyjnych wystąpień i konferencji prasowych”.

Anna Krupka, która jest posłanką i wiceministrem sportu wcześniej była osobistą makijażystką Jarosława Kaczyńskiego.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Natalia Grządziel także zaczynała od pracy z prezesem PiS-u  aby później stać się asystentką europosła Tomasza Poręby. Kolejnym jej zajęciem była troska o styl Beaty Szydło. W efekcie tej współpracy Grządziel wylądowała w fotelu doradcy KPRM i szefowej „gabinetu politycznego ówczesnej minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbiety Witek”.

Z powyższego wynika, że pani Natalia z Legionowa prowadzi swoją karierę dość nietypowo bo.. nie zaczęła od malowania prezesa..

/as/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
Włodzimierz
22 lutego 2021 21:33

Po Misiewiczu w MON nic mnie już nie zdziwi

Bart
Bart
23 lutego 2021 07:38

Co do tej wizażystki rzekomo przygotowującej Sasina do wystapień w TV, to ona sobie sama antyreklamę robi, bo obliczne Jacka Nieudolnego wygląda, dziobały go dzięcioły. No ale oczywiście to 10 tys, miesięcznie dużo wyjaśnia.

Norweg
Norweg
23 lutego 2021 20:26
Reply to  Bart

Kto rozkłada nogi przed pisem ten zarabia .haha

Aga
Aga
23 lutego 2021 21:30

Oto nowa klasa polityczna tego obrzydliwrgo narodu…

Kaśka
Kaśka
24 lutego 2021 09:20

To wszystko jest tak groteskowe, że ciśnie się na usta leninowskie „kucharka może rządzić państwem”.

Gabriel
Gabriel
24 lutego 2021 14:54

To jest dalszy ciąg PIS-owskiej korupcji. Gdyby nie wolne media nigdy o tym nie dowiedzielibyśmy się.