Kolejna granica absurdu przekroczona – Sakiewicz chce Nobla dla… Kaczyńskiego

W sobotę na TT dzieją się dziwne rzeczy. Sakiewicz za Morawieckiego?

A przekroczył ją tym razem Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. – „Nataniachu i Kaczyński powinni dostać za wspólną deklarację walki z antysemityzmem i antypolonizmem pokojowego Nobla. Nikt nie zrobił tyle dla przełamywania stereotypów i wzajemnych uprzedzeń oraz budowania pomostów pomiędzy narodami” – ogłosił na Twitterze.

https://twitter.com/TomaszWyszkowsk/status/1013344909573713920

Pomijamy fakt, że nazwisko izraelskiego premiera napisał niepoprawnie, bo w obliczu absurdalności tego pomysłu ma to jednak mniejsze znaczenie. Nobel dla Kaczyńskiego za naprawienie ustawy o IPN, z powodu której wizerunek Polski został na lata nadszarpnięty, nazwać można li tylko kuriozum.

Podobnego zdania byli internauci. – „Pan się dobrze czuje?” – zapytała jedna z nich. Inna napisała: – „Kaczyński za tą hucpę z tą ustawą? Myślałam że są granice idiotyzmu, ale tłiter codziennie i drastycznie obdziera mnie z tego przeświadczenia”; – „Co za brednie. Nobel za zniszczenie przez Kaczyńskiego stosunków dyplomatycznych z USA i z Izraelem i wywołanie fali prawicowego antysemityzmu pisowską nowelizacją ustawy o IPN”; – „A ja bym dał Kaczyńskiemu Nobla z fizyki. Za utworzenie równoległej rzeczywistości, w której na kartach historii nie ma Wałęsy, Kwaśniewskiego, Millera, Geremka i innych Polaków budujących wolną Polskę” – proponował kolejny internauta.

Internauci pisali także: – „Ciekawe, czy jest ustanowiona jakaś nagroda za wazeliniarstwo?”; –
„Ilość wazeliny wylewa się już waszymi uszami. Już nie wiecie, co pisać”; – „Nawilżamy, nawilżamy, żeby Spółki Skarbu Państwa nie przestały zamawiać reklam”

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
ELJOT.NmagdalenaBożenaantymoherJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anda
Anda

No tak, chciałoby się coś mądrego o tym przypadku napisać. Ale się nie da. Czy Sakiewicz już proponował, żeby Kaczyński został dożywotnim prezydentem Świata?

Maciek123454321
Maciek123454321

Kuźwa, co oni wszyscy biorą??? Przecież to bełkot pomyleńca.

Waldemar
Waldemar

Należy mu się , ale Ig Nobel w kategorii rozsiewania nienawiści, antysemityzmu, skłócania narodów i autokompromitacji. Może „Gazeta Polska” ufunduje?

smętek
smętek

Co tam liczyć na jakąś szwedzką nagrodę. Rydzyk i Sakiewicz ustanowią naszą, polską i oczywiście otrzyma ją Jarosław Kaczyński.

Celina
Celina

Jednak durny naród polski jest , skoro takie jednostki wymagają komentarza

jurek
jurek

Może też z fizyki. za zgromadzenie wokół siebie najliczniejszego Towarzystwa Płaskiej Ziemi i z medycyny za rozpowszechnianie epidemii pospołu z antyszczepionkowcami.

andrzej
andrzej

kup se pan koło i p………………………………………… się w czoło

opo
opo

jak chce to niech mu wystruga z kartofla

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Jak mi o tym znajomi powiedzieli to byłem przekonany, że znając moją sympatię dla Gazety (głu)Polskiej robią ze mnie balona. Panie Sakiewicz, europejski rekord wazeliniarstwa pobity! Ma pan duże szanse nawiązać równorzędną walkę ze swoimi kolegami z KRLD (Korei Północnej).

antymoher
antymoher

taa,dla kurdupla to ja mam Anielski orszak….

Bożena
Bożena

O matko czuję się jak w Matrixie

magdalena
magdalena

Może sobie chcieć i tak nie dostanie Nobla. Pod tym względem L. Wałęsa przewyższa Kaczyńskiego. Pewnie po śmierci chcieliby żeby Kaczyński został świętym, ale i to marzenie się nie spełni.

ELJOT.N
ELJOT.N

Ale chodzi chyba raczej o laski Nobla…?