Kolejna odsłona Konwoju Wstydu PO – „Rozliczymy aferę Srebrnej”

PiS szaleje w wyścigu wyborczym

„Dzisiejszą konwencją PiS chce ochronić Prezesa przed wymiarem sprawiedliwości. Będą kolejne puste deklaracje i bajki. A dzisiaj Polacy oczekują prawdy. Prawdy o kopercie. Prawdy o deweloperze Kaczyńskim” – napisał na Twitterze poseł PO Arkadiusz Myrcha.

Sprzed siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej wyruszył kolejny Konwój Wstydu. Na mobilnych banerach znajduje się zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego i napisy: „Rozliczymy aferę Srebrnej. Opowiedz Polakom o tej kopercie”.

„W imieniu milionów Polaków apelujemy do prezesa PiS, żeby powiedział prawdę o tej tajemniczej kopercie i wyjaśnił, dlaczego zamiast zajmować się sprawami Polski, zajmował się inwestycjami w dwie wieże. Okazało się, że osoby rządzące państwem są tak naprawdę grupą inwestorską i okazało się, że prezes Jarosław Kaczyński jest tak naprawdę deweloperem, który idzie na dno” – mówił poseł Myrcha przed wyruszeniem konwoju. Auta będą jeździć po stolicy, pojawią się też przed warszawską Halą Expo, gdzie odbywa się konwencja PiS.

– „Takie auto powinno jeździć w każdym miasteczku powiatowym aż do wyborów! Zresztą, tematów jest aż nadto”; – „Bardzo dobra inicjatywa. Jeszcze cytat Kaczyńskiego by się przydał: „ja wiem, że to dla nas, dla Srebrnej”; – „Albo – do polityki nie idzie się dla pieniędzy” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JoannaZbyszekZgredzinkaObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Takie konwoje powinny jeździć po całej Polsce, szczególnie po małych miastach i wioskach (np w niedzielę na parkingu koło kościoła chętnie zobaczył bym taki konwój) szczególnie na południu i wschodzie kraju- tam jeszcze wielu wyborców jest zaczadzonych obietnicami pisu, a bez tej licznej grupy rodaków może nie udać się całe przedsięwzięcie.

Zgredzinka
Zgredzinka

Tam potrzebne są nie tylko „konwoje wstydu” i akcja plakatowa, ale przede wszystkim EMISARIUSZE … szerzący prawdę i dobrą nowinę.
Skąd niby ci ludzie mają wiedzieć o co chodzi, skoro dociera do nich tylko naziolsko-katolska propaganda. Ci ludzie żyją w zupełnie innej rzeczywistości.

Zbyszek
Zbyszek

A ja, niestety, sądzę że odsetek idiotów wśród Polaków jest wystarczający dla nieskutecznosci takich kampanii.

Zgredzinka
Zgredzinka

Myślę, że akuratnie tych cytatów „suweren” nie zrozumie, bo on pewnie w ogóle nie kojarzy co to jest „Srebrna” i o co biega.
To nich trzeba takim topornym językiem, jakim posługùje się Kryształowy.
Bardziej przemówi do tłuszczy zawołanie, że partia uwłaszcza się za ich pieniądze, a to co dadzą jednym, muszą odebrać drugim,

Joanna
Joanna

„Okazało się, że osoby rządzące państwem są tak naprawdę grupą inwestorską „? Okazało się niestety, że osoby rządzące państwem są grupą złodziei i oszustów.