Kolejna wpadka Krystyny Pawłowicz. Pół dnia dociekała kim są Wieniawa i Baron… Została wyśmiana

Kolejna wpadka Krystyny Pawłowicz. Pół dnia dociekała kim są Wieniawa i Baron… Została wyśmiana

Ostatnio przedmiotem wielkiego zainteresowania portali plotkarskich jest rozstanie 21-letniej Julii Wieniawy i 36-letniego Aleksandra Barona. W gąszczu przeróżnych komentarzy zwraca uwagę opinia PiSowskiej posłanki Krystyny Pawłowicz. Jak zwykle nie zawiodła i jak przeważnie – dostała za swoje.

 

A kto to jest ten jakiś Baron i ta Wieniawa…? Czym się zasłużyli, czego i gdzie dokonali…?” – komentowała z lekceważeniem na Twitterze. Odpowiedział jej ojciec Aleksandra – Piotr Baron. Posłanka nie skojarzyła, że Wieniawa rozstała się z jego synem – muzykiem zespołu Afromental. Pomyliła się i skrytykowała go za to, że chwali się nie swoimi osiągnięciami. Tymczasem ojciec stanął w obronie dobrego imienia syna.

„Szanowna Pani Poseł, informuję uprzejmie, że mam troje wybitnie utalentowanych dzieci. Adam – muzyk, kompozytor, producent, Aleksander – muzyk, kompozytor, producent, Marysia – muzyk adept. Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej” – poinformował uprzejmie PiSowską funkcjonariuszkę.

 

Swoje dołożyła Julia Wieniawa, publikując na Instagramie okładkę magazynu „VIVA”, na której pozuje razem z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską, z którymi zagrała w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto„.

Tę samą okładkę polecił Pawłowicz tancerz Michał Piróg „Ja mam taką gazetę i kto to jest na tej okładce? Czym one się zasłużyły dla kraju? Co takiego zrobiły, że ludzie się nimi interesują? Ja tutaj widziałabym takiego Szyszko, który wyciął prawie całą Polskę. Taką Beatę, która samochodami rozjeżdża te drzewa. […] Kto to jest ta Pani? Pół Polski nią żyje. Po co? Z pozdrowieniami dla Krystyny” – powiedział tancerz.

Sama aktorka wyśmiała Krystynę Pawłowicz podkreślając, że posłanka dziwi się temu, iż ktoś interesuje się jej życiem, a tymczasem sama robiła rozeznanie i pisała posty, marnując na to pół dnia.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BasiaJerzyRafał PewaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

CAŁY NARUT MÓREM ZA SFOJO KRYSTYNO!

ewa
ewa

no co, siedzi sobie Krystynka w domu i przegląda pudelki i inne i zyłka jej pęka z zazdrości , sama sobie zadaje pytanie dlaczego ja ma tak spaprane zycie, a ja odpowiem ano dlatego, że jestes złym człowiekiem, bardzo złym i masz to co masz 4 ściany i komputer

Rafał P
Rafał P

A kto to jest ta jakaś Krystyna Pawłowiczówna? Ma jakieś liczące się osiągnięcia?

Jerzy
Jerzy

Ta jakaś pawłowicz to zwykła wiejska prostaczka której słoma z butów wystaje. Chamskie jej zachowania i chamskie prostackie odzywki stawiają ją w gronie najbardziej jebn…ych ludzi w pisie. Niejeden pracowity rolnik ma więcej rozumu i ogłady niż to wiejskie ścierwo które bezzasadnie tytułuje się profesorem, którym nigdy nie będzie.

Basia
Basia

cos slyszalam gdzies tam o niej, jakies ma osiagniecia ale w psychiatrii i to chyba nawet spore