Kolejna wymiana słownych ciosów pomiędzy marszałkiem Grodzkim a reporterem TVP (film)

Prowadzi „Kastę”, choć sam ma wiele za uszami

Tomasz Grodzki, podczas konferencji prasowej, wdał się w polemikę z dziennikarzami TVP. Marszałek Senatu oczekuje od stacji przeprosin wobec Małgorzaty Daszczyk, która została uderzona kamerą przez dziennikarza telewizji.

 

Dyskusję wywołał Miłosz Kłeczka z TVP Info. Dziennikarz zapytał o to, jak czuje się Małgorzata Daszczyk, która jego zdaniem „niefortunnie wbiegła pod ich kamerę”. Kłeczka poruszył ponadto temat rzekomego przyjmowania przez polityka łapówek.

Prowokacyjne pytania Kłeczki spotkały się z odpowiednią reakcją marszałka Grodzkiego. Polityk powiedział, że oczekuje od Kłeczki przeprosin. Zauważył również, że gdyby podobnego czynu dopuścił się operator TVN wobec marszałek Elżbiety Witek (PiS), to dziennikarze TVP „grzaliby to przez miesiąc”.

 

Oczekuję panie redaktorze, że pan przeprosi panią dyrektor, bo jeśli w „Wiadomościach” prawie wmawiacie, że to ona zaatakowała kamerzystę i że pan jej życzy powrotu do zdrowia z przymrużeniem oka, to znaczy, że pan dżentelmenem nie jest” – tymi słowami marszałek zwrócił się do swojego oponenta.

Tomasz Grodzki poruszył też kwestię zagrożenia do jakiego doprowadzili pracownicy stacji. „Zwrócę panu uwagę, że czaszka kobiety jest cieńsza niż czaszka mężczyzny. Oczywiście to był przypadek i nikt nie mówił, że to było celowo. Natomiast uderzenie kobiety kilkunastokilogramowym taranem, jakim jest kamera przy energii kinetycznej człowieka, który schodzi szybko ze schodów, mogło się skończyć czymś znacznie gorszym niż wstrząśnieniem mózgu” – kontynuował.

Grodzki odniósł się także do informacji mówiących o tym, że „oskarża go świadek z zaświatów”. Przedstawiciel KO żartował z tej kuriozalnej sytuacji i porównał ją do jednego z wydarzeń ukazanych w kultowym filmie komediowym „Pogromcy duchów”.

/nt/

Źródło: wp.pl, wnp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HitWolnościowiecNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nihil
Nihil

Moja sugestia do admina. Czy reklamy muszą się nachalnie pojawiać w miejscu gdzie pisze się komentarz? Dlaczego raz w miesiącu uda mi się coś skomentować?
Wiem że trzeba sobie radzić finansowo(również wspieram ten portal) ale nie zamykajcie w ten sposób ludziom ust (klawiatury)….Uf,udalo się
Cholecka zaraz pójdzie na emeryturę, ale nie mogę wyjść z” podziwu „do tych młodych kadr. Oni za kilka lat chcą pracować na zmywarku w barze u Ziutka?

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Bez przesady, Grodzki to nie jest święta krowa, żeby nie można mu było zadać ostrzejszego pytania na konferencji. A ta kwestia rzekomego uderzenia jego użędniczki… No, dla mnie mocno sporna jest. Ja nie widzę na wideo żadnego uderzenia, za to dobrze widać panią mającą najwyraźniej problemy z koordynacją ruchową. Nic dziwnego, że kamerzysta nie zdąrzył się odsunąć.

Hit
Hit

Ale pisowcy typu Kaczyński,Kuchciński,czy Banaś to kryształy i krowy więcej jak święte.