Kolejni „światowej sławy” eksperci zbadają katastrofę smoleńską

Nowa teoria wielkiego wybuchu smoleńskiego

Prokuratura Krajowa chyba „pozazdrościła” ekspertów podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza. Nadzorujący śledztwo smoleńskie zastępca prokuratora generalnego Marek Pasionek do zespołu, badającego przyczyny katastrofy, dołączył właśnie kilku zagranicznych specjalistów.

Zastępca Ziobry miał już okazję poznać znamienitych ekspertów, o czym Prokuratura Krajowa poinformowała na swojej stronie internetowej. – „Kilkunastu specjalistów, głównie ze Stanów Zjednoczonych, spędziło w Warszawie ostatni tydzień na zaproszenie zastępcy prokuratora generalnego Marka Pasionka”– napisano w komunikacie.

Według Prokuratury, to osoby o „niekwestionowanych dokonaniach i autorytecie”: specjaliści z zakresu mechaniki i inżynierii lotniczej, aerodynamiki oraz projektowania i pilotowania samolotów. – „Pracowali dla największych światowych instytutów badawczych, amerykańskiego Pentagonu i FBI, laboratoriów kryminalistycznych i amerykańskiej Narodowej Rady Bezpieczeństwa Transportu” – czytamy w komunikacie Prokuratury. Dlaczego więc, skoro takie „światowe sławy” postanowiły służyć swoją wiedzą w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej, nie ujawniono ich nazwisk?

Prokuratura Krajowa wszczęła śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej tuż po wygranych przez PiS wyborach. Poza zleceniem ekshumacji wszystkich ofiar wypadku (nie zważając na protesty niektórych rodzin), jak na razie śledczy nadzorowani przez prokuratora Pasionka nie ustalili niczego nowego.

bt

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Maciek1234546321MariaPlus ujemnyJerzyObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Pasionek nie może być gorszy od Macierewicza. Ten miał Berczyńskiego i inne wybitne osobistości to i Pasionek Może. Byłoby dobrze gdyby płacił za te występy sław ze swoich pieniędzy.

Maciek123454321
Maciek123454321

Wszyscy Polacy od dawna z niesmakiem obserwują,
Jak Macierewicz i kolesie się kompromitują.

Maria
Maria

A co to znaczy kompromitacja, kim oni są – ważna jest kasa i tyle. Durny wyborca PiSów wszystko zniesie, byleby mu tylko dać 500

Maciek1234546321
Maciek1234546321

Oj, to taka fraszka tylko. Rymnęło mi się i tyle……….

Ryszard
Ryszard

„Nie podano nazwisk”. Powody mogą być dwa: albo to eksperci miary Biniendy i Taylora, albo tak się wstydzą, że nie chcą nazwiskiem firmować błazeństwa. No ale zarobić, zwłaszcza za darmo, lubi każdy. Skoro głupcy dają, trza brać.

Maria
Maria

A można sie do takiej komisji zgłosić – jestem mgr. inżynierem, b.pracownikiem Politechniki. Chętnie dorobię do emerytury, mam fantazję mogę na poczekaniu wymyślić kilkanaście scenariuszy.
„zamachu”. Jakby co, to prosze o wiadomość na PW 🙂

Obserwator
Obserwator

I znowu się zacznie bal na grobach.

Jerzy
Jerzy

Ile jest tych komisji, podkomisji, wyjaśniających ta katastrofę? Może i ja założę 1664 komisję do spraw badania pokomisji badającej katastrofę. Mam odpowiednie kwalifikacje (leciałem kila razy samolotem). Członkiem podkomisji komisji, byłby również mój pies, który również zna się na samolotach (szczeka na nie). Chciałbym (razem z psem) zarabiać około 200 tys. euro miesięcznie. Po kilkunastu latach opublikujemy i obszczekamy raport. Co rząd na to?

Plus ujemny
Plus ujemny

Pewnie Berczyński rozesłał wici że można dobrze zarobić. Będzie wysyp ekspertyz podpisanych przez ludzi z małych uczelni którym nie zależy na tym jaką mają opinię w środowisku.
Oczywiście pani Plakwicz będzie wszystkim gromko wmawiać że to są wiekopomne dzieła, godne co najmniej Nobla.

Maria
Maria

jeśli dokooptują z USA takich samych darmozjadów jak ci w poprzednim składzie – specjaliści od zgniatania puszek czy gotowania parówek, to ja przepraszam, ale przestaję płacić podatki