Kolejny kandydat do tytułu „myślącego inaczej”

Kolejny kandydat do tytułu „myślącego inaczej”

Jedno trzeba przyznać i to nawet z pewną dozą uznania. Politycy PiS potrafią, jak nikt, odwracać kota ogonem.

Tę umiejętność mają opracowaną do perfekcji, co właśnie udowadniają w związku z wyciekiem maili z konta Dworczyka. Nic to, polityk na swoim prywatnym koncie prowadził korespondencję, która niekoniecznie powinna być jawna. Nic to, że wyszły na jaw sprawy, które pokazują małość i mierność obozu władzy. Nic to, że ofiarami ataku hejterskiego stali się i inni politycy ZP.

Zupełnie nie czują się winni. I nawet na tajnym posiedzeniu Sejmu zabrakło jakiejkolwiek refleksji, samokrytyki, pokajania się.

Opozycja uważa, że w związku z tym, politycy zhakowanych kont, z których wyciekły informacje narażające na szwank bezpieczeństwo państwa, powinni podać się do dymisji.

A co na to politycy Zjednoczonej Prawicy?

Waldemar Andrzel, wiceprzewodniczący klubu PiS, przewodniczący komisji ds. służb specjalnych i zastępca przewodniczącego komisji obrony narodowej, nie ma żadnych wątpliwości:


Argumenty Koalicji Obywatelskiej są śmieszne. Raczej bym stwierdził, że Koalicja Obywatelska powinna się cała podać do dymisji i rozwiązać
”.

Czy ktoś jest w stanie nadążyć za pokrętnym myśleniem i „logiką” obozu władzy?

Jak napisał jeden z internautów: „No tak: MY daliśmy ciała, używając prywatnych maili to służbowych spraw, narażając się na ataki hakerów i narażając bezpieczeństwo państwa, ale to WY powinniście się z tego powodu podać do dymisji. Trzeba przyznać, że w nieustającej rywalizacji wśród PiSowskich elit o tytuł idioty miesiąca mamy nowego, silnego kandydata do tytułu”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
18 czerwca 2021 12:19

Waldemar Andzel to Pierwszy Łupieżowy prezesa Kaczyńskiego. Jest bystry, zawsze wie, kiedy poderwać się z miejsca i zainterweniować.
Co zaś się tyczy bezczelnych dyletantów lekceważących podstawowe reguły bezpieczeństwa, to nic nowego. Ogólna nazwa tego zjawiska to TUPOLEWIZM.


Piotr
Piotr
18 czerwca 2021 12:37

Ten gość już od dawna trzyma się dobrze w czołówce, chociaż caly ten pisowski peleton goni go b. b. ambitnie.

Dron
Dron
18 czerwca 2021 12:37

Tym „znawcom” morfologii zwierząt nijak nie idzie wytłumaczyć, że jakby tego kota nie obracali, to ogon zawsze będzie z tyłu. Uparte to-to jak osły.

irena
irena
20 czerwca 2021 13:41
Reply to  Dron

To jest „wiedza” , ktora panna krysia chciala nauczac w toruniu dziennikarzy opozycji !

Jantar
Jantar
18 czerwca 2021 13:23

„Raczej bym stwierdził, że Koalicja Obywatelska powinna się cała podać do dymisji i rozwiązać”

Marzenie emerytowanego zbawcy narodu i kościelnych hierarchów: żadnej opozycji, żadnej innej partii, tylko ich rządy na wieki wieków.

Stanisław
Stanisław
18 czerwca 2021 13:37

Ciekawe czy przy tych mailach więcej grzebią Niemcy czy Rosjanie?

Dociekliwy
Dociekliwy
18 czerwca 2021 14:51
Reply to  Stanisław

Niemcy nie mają czasu. Wybory się zbliżają, Rosjanie gmerają.

Stanisław
Stanisław
18 czerwca 2021 21:54
Reply to  Dociekliwy

Ale Niemcy mają podzielną uwagę, jak mało kto. Są w końcu państwem poważnym.

Predator
Predator
18 czerwca 2021 16:54
Reply to  Stanisław

Takie boty jak ty, na 100%

Dociekliwy
Dociekliwy
18 czerwca 2021 17:15
Reply to  Predator

No nie obrażaj człowieka. Stasiu to taki typ misjonarza. Znam takich. Było kiedyś ciekawe forum, a działalność misjonarzy doprowadziła do tego, że forum zniknęło z internetu.

Kundzia
Kundzia
18 czerwca 2021 18:55
Reply to  Dociekliwy

Stasiu to grecki filozof i nikt go nawet nie śmie obrażać.Jakby go nie było na forum to by było bardzo smutno,a tak jest trochę weselej i coś się dzieje.

Stanisław
Stanisław
19 czerwca 2021 11:59
Reply to  Kundzia

Cieszę się, że dostarczam odrobiny radości gościom tego „foruma”. Trochę uśmiechu nie zawadzi na tym łez padole. Szkoda tylko, że pod swoim adresem czytam tyle bluzgów.

Stanisław
Stanisław
18 czerwca 2021 21:57
Reply to  Dociekliwy

Mogę prosić o więcej szczegółów? Ja misjonarzem, hm, po Iraku tak na mnie mówili, ale chyba nie to miałeś na myśli.

Dociekliwy
Dociekliwy
19 czerwca 2021 09:24
Reply to  Stanisław

„Misjonarz” przybywając do „wioski” ma cel. Głosić poglądy/wiarę swoją lub mocodawców. Nie zna języka tubylców więc poczatkowo są agresywni. Misjonarz to nie troll. Uczy sie języka, miejscowej kultury i powoli wrasta w społeczność. Coraz lepiej radzi sobie siejąc ziarno zwątpienia i zyskując popleczników. Ponieważ na koduj24 czas reakcji jest wydłużony nie idzie to tak sprawnie jak na forum o którym wspomniałem, ale kropla drąży skałę. Tak cię postrzegam Stasiu.

Stanisław
Stanisław
19 czerwca 2021 12:24
Reply to  Dociekliwy

Dziękuję za wyjaśnienia.
Uważam, że jest trochę inaczej. Na tę stronę trafiłem przypadkiem, ale z czasem poczułem się jak Bronisław Malinowski na Wyspach Trobriandzkich (łapiesz subtelną aluzję?). Zapału do przepowiadania Słowa Bożego nie mam. Innych idei też nie głoszę, mocodawców nie mam, choć może i szkoda, może by coś zapłacili. Żaru misyjnego też mi brak i do tego dochodzi pamięć o losach wielu misjonarzy kończących w kotle jako wkładka na ucztach miejscowych plemion.
Prawda, mówi się, że kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania, ale widząc reakcje na swoje wpisiki, myślę, że kropla łatwiej wydrąży otwór w najtwardszej stali w wieży pancernej, niż znajdę tu więcej entuzjastów.
Mimo to miło, że znajdują się tu osoby z którym można wymienić pchnięcia szpadą, a nie od razu kłonicą. Pochodzę ze wsi i znam skuteczność tej broni.
Pozdrawiam.

irena
irena
20 czerwca 2021 13:45
Reply to  Dociekliwy

Czy myslisz o TXT ?

Dociekliwy
Dociekliwy
20 czerwca 2021 22:20
Reply to  irena

Szanowna redakcjo aby nie zaśmiecać tematu proszę o przekazanie mojego adresu mailowego userowi – irena-

Marek
Marek
18 czerwca 2021 13:42

Facet „wszystkich w domu nie ma” ale lider jest tylko jeden nie dość że Janusz to do tego Kowalski ! Na razie nikt go nie pobił

Kazimierz
Kazimierz
18 czerwca 2021 20:45

To dobra propozycja nawiązująca do 1946 r.