Kołodziejczak przestrzega rzeszowian: „Kaczyński oszukał wszystkich rolników, oszuka i was wszystkich”

Kołodziejczak przestrzega Rzeszowian: "Kaczyński oszukał wszystkich rolników, oszuka i was wszystkich"

Prezydenckie wybory w Rzeszowie ogniskują na sobie nie tylko uwagę polityków ale także opinii publicznej i mediów. Do stolicy Podkarpacia zawitał szef AGROunii Michał Kołodziejczak: „W najbliższych dniach rozstrzygnie się tu, w Rzeszowie, przyszłość Polski. My już dzisiaj bardzo mocno to wiemy” – powiedział.

 

Szef organizacji rolników skierował jednoznaczny apel do mieszkańców miasta: „Dzisiaj przestrzegam wszystkich rzeszowian, Jarosław Kaczyński oszukał wszystkich rolników, oszuka i was wszystkich, którzy mieszkacie w Rzeszowie. Wyciera sobie mordę frazesami na temat rolnictwa, polskiej żywności, a nic z tym nie robi” – czytamy na rmf24.pl

Wspominając niedawną wizytę lidera Zjednoczonej Prawicy w Rzeszowie Kołodziejczak powiedział:Dzisiaj Jarosław Kaczyński mówiąc, że polski rolnik jest dla niego ważny – kłamie, oszukuje i rzuca słowa na wiatr”. Następnie dodał:Wzywam Jarosława Kaczyńskiego: panie Kaczyński porozmawiajmy o Polsce, jakie kto ma pomysły. Widać, że dla was liczy się tylko i wyłącznie polityka i kolejne stanowiska, gdzie chcecie obsadzać swoich partyjnych działaczy”.

 

Niektórzy z kandydatów na prezydenta Rzeszowa zwracali się o poparcie do organizacji reprezentowanej przez Kołodziejczaka. Kogo więc poprze AGROunia? „Nikogo nie popieramy tylko przed niektórymi po prostu przestrzegamy. Ja też dodaję, że te wybory powinny rozstrzygnąć się w pierwszej turze i to powinno być na celu dzisiaj każdego rzeszowianina, ażeby one rozstrzygnęły się w pierwszej turze, żeby nie było zaskoczeń i niespodzianek”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Czy Kaczyński usiądzie do wspólnego stołu z Kołodziejczakiem aby porozmawiać o Polsce??? Mamy wątpliwości

/as/

Źródło: rmf24.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments