Komenda chce pozwać rodziców zamordowanej dziewczyny

Komenda chce pozwać rodziców zamordowanej dziewczyny

Tomasz Komenda został uniewinniony przez Sąd Najwyższy z zabójstwa 15-latki. Prokuratura postawiła już zarzuty w tej sprawie dwóm innym podejrzanym.

Rodzina zamordowanej dziewczynki nie może jednak pogodzić się z uniewinnieniem Komendy. Krewni sugerują, że to naprawdę on odpowiedzialny jest za tę zbrodnię. Tomasz Komenda – mając dość oskarżeń – postanowił zagrozić im sądem.

 

Chciałbym się zwrócić tutaj do ojca ofiary, że jeśli jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej. Ostrzegam po raz ostatni” – zapowiedział mężczyzna.

Rodzice ofiary, pomimo ostrzeżenia ze strony Komendy, dalej podtrzymują, że to on jest prawdziwym mordercą. To skłoniło mężczyznę do złożenia pozwu przeciwko nim.

Decyzja należy do Tomka. W tej sprawie jest tak wiele emocji, że nie należy się nikomu dziwić. To on decyduje” – powiedział pełnomocnik Komendy.

W ostatnim czasie ukazał się film poświęcony dramatycznym przeżyciom Komendy. Premierę usiłowali zakłócić rodzice 15-letniej dziewczyny, którzy twierdzą, że producenci filmu „żerują” na śmierci ich córki i to Komenda jest odpowiedzialny za zbrodnię.

 

Czy rzeczywiście tak jest? Komenda został uniewinniony w 2018 r. Od tego czasu przebywa na wolności, gdzie wraz z ciężarną partnerką próbuje prowadzić normalne życie. Ciągłe oskarżenia ze strony rodziców ofiary z pewnością mu w tym nie pomagają. Bliscy Komendy w rozmowach z mediami mówią o jego kiepskim stanie psychicznym, który wiąże się z przebytą traumą i ciągle powracającymi oskarżeniami kierowanymi w jego stronę.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Srol Jedenjan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
jan

to nich pozywa …………………..cwaniak……………………

Srol Jeden
Srol Jeden

To jest dopiero afera i kompromitacja policji, prokuratury i sądownictwa, a nie handel zza krat „Słowika”. Człowiek zupełnie bezpodstawnie spędził w więzieniu 25 lat. Niech pozywa, niech walczy o odzyskanie dobrego imienia, niech walczy o sprawiedliwość.