Kompromitująca wypowiedź Gwiazdy o pogróżkach wobec Dulkiewicz

Kompromitująca wypowiedź Gwiazdy o pogróżkach wobec Dulkiewicz

Do Urzędu Miasta w Gdańsku przychodzi co dzień nawet kilkadziesiąt listów z pogróżkami wobec prezydent Aleksandry Dulkiewicz.

 

Ich autorzy podważają jej polskie pochodzenie, snują wywody na temat jej związków z … nazizmem.  Cztery sprawy zostały już zgłoszone na policję, a gdańskie prokuratury zajmują się z kolei ośmioma incydentami.

Opinię w tej sprawie wyraził też ostatnio na antenie Radia Wnet były opozycjonista, Andrzej Gwiazda. – Wydaje mi się, że przy takim zachowaniu nie należy się dziwić, że takie groźby wystąpiły. Przecież ludziom się w wątrobach przewraca, jak patrzą i słuchają, co się dzieje – powiedział.

 

Jego zdaniem, „obecne władze miasta nawiązują do tradycji nazistowskich”. Jak uzasadnia tak poważny i obraźliwy zarzut? – „Westerplatte było dotychczas w ich władaniu. Gdańsk jest miastem niemieckim, gdzie 90 proc. było zafascynowanych ideologią nazizmu” – stwierdził.


Uważa także, że prezydent Dulkiewicz powinna być ścigana za „propagowanie tej ideologii, a gdy państwo nie działa ludzie mają prawo wziąć sprawy w swoje ręce”. Dlatego, że jakoby „jest mnóstwo ludzi, którzy przeżywają traumę, bo na tych filohiltlerowców oddali głos i oni mają moralne prawo wystąpić z groźbami, bo zostali oszukani. Nie możemy się dziwić, że ludzie będą próbować tych sposobów, które są im dostępne” – zakończył swoją skandaliczną wypowiedź Gwiazda.

Andrzej Gwiazda do działaczki KOD: „Ile bierzesz za numer?” (film)

mpm

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
BolekRolandShaqNutkaPawel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy
Jerzy

Biedny człowiek, dostał za komuny tyle pał, że mu się w mózgu pomieszało. Powinien jak najszybciej udać się do psychiatry.
Pozdrowienia dla Gdańska

vint
vint

„(…) a gdy państwo nie działa ludzie mają prawo wziąć sprawy w swoje ręce.”
No proszę!
Ciekawa jestem czy gdyby „gorszy sort” faktycznie wziął sprawy w swoje ręce, to pan Gwiazda były równie wyrozumiały.

Maciek123454321
Maciek123454321

Problem z takimi ludźmi, jak Gwiazda, Wyszkowski , śp.Anna Walentnowicz polega na tym, że nie znalazły się w „drużynie Wałęsy”. Frustrację odreagowują w ten właśnie sposób, plując i szczując, a pisiory ich jeszcze podpuszczają. Gdyby Kaczor dał im jakąś synekurę, na pewno by sie zamknęli, cholerni frustraci. Z Pawłowicz było to samo. Nie dostała stołka, więc szczuje na wszystkich dookoła.

HerodAntypis
HerodAntypis

To już nie Gwiazda. W astronomii taki obiekt to Biały Karzeł czyli pozostałość gwiazdy złożona z materii zdegenerowanej. Składa pokłon swemu panu jak dobrze batem wyćwiczony chłop pańszczyźniany. Dlatego tak nisko aby znowu bata nie posmakować. Gdyby zapomniał czapki zdjąć to sama by spadła.

Nutka
Nutka

Świetna diagnoza.

Pawel
Pawel

Wypowiedziami tego chorego z nienawiści pana powinna zająć się prokuratura. No ale jaka jest prokuratura obecnie to chyba widać.
Trudne czasy nastały……

Shaq
Shaq

Moralność tego człowieka skończyła się pewnie w okolicach roku 1989. Od tamtej pory, cokolwiek o nim słyszałem, można było ocenić wyłącznie jako popisy ześwinionego dziada.

Roland
Roland

Był gwiazdą teraz Culem

Bolek
Bolek

Tylko udowadnia że ta jego opozycyjność za komuny to była tylko zwykła ściema na którą wielu dało się nabrać.