„Komuniści z Brukseli”. Powstał generator wypowiedzi Kowalskiego

PAP: Sasin chce dymisji Kowalskiego?

Internauci stworzyli generator wypowiedzi posła Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry – Janusza Kowalskiego. W ramach tego narzędzia można dobrać wypowiedzi tak, aby otrzymać typową opinię wyrażoną przez tego ultrakonserwatywnego polityka.

 

Przykładowa wypowiedź wygenerowana w tym prostym narzędziu brzmi: „Szanowni Państwo, komuniści z Brukseli narracją polityków niemieckich narzucają nam lewackie ideologie, ponieważ boją się silnej Polski. Nie ma na to naszej zgody. Nie jesteśmy obozem miękiszonów”.

Janusz Kowalski i jego koledzy z Solidarnej Polski w ostatnich dniach zasłynęli serią skrajnie antyunijnych i antyniemieckich wypowiedzi, co było efektem batalii tego ugrupowania przeciwko nowemu budżetowi Unii Europejskiej.

 

Kowalski na łamach dyskusji nt budżetu grzmiał o „arogancji” i „bezczelności” Niemców oraz zarzucił im „łamanie europejskich traktatów”.

42-letni Janusz Kowalski reprezentuje Solidarną Polskę w Sejmie od IX kadencji. Wcześniej był m.in. wiceprezydentem Opola (w latach 2014-2015).

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
29 listopada 2020 11:33

Partyjka Ziobry ma ok. 1,5 % poparcia, a rzuca się, jak wesz na grzebieniu.

smętek
smętek
29 listopada 2020 12:44

Nikt zdrowy psychicznie nie wstępuje do Solidarnej Polski, której przewodzi psychopata żebro.

Dron
Dron
29 listopada 2020 13:55

Od dłuższego już czasu sądzę, że tego pana cechuje niepełnosprawność intelektualna (obniżenie poziomu rozwoju intelektualnego) w postaci zaburzenia rozwojowego, polegającego na znacznym obniżeniu ogólnego poziomu funkcjonowania intelektualnego, któremu towarzyszy deficyt w zakresie zachowań adaptacyjnych (w szczególności niezależności i odpowiedzialności).

Rafapon
Rafapon
29 listopada 2020 18:44
Reply to  Dron

To się teraz fachowo określa jako INTELIGENCJĘ BEZOBJAWOWĄ.

Roman
Roman
29 listopada 2020 14:47

Gdzie on tak się zdegenerował???
Jaka rodzina go wychowywała???? Obserwuję jegomościa od pewnego czasu i wróżę kolejnemu takiemu jak on dożywotnej kariery bez możliwości ułaskawienia i jakiej kolwiek amnestii…

andrzej
andrzej
29 listopada 2020 21:42
Reply to  Roman

Ćpa

malgoska
malgoska
29 listopada 2020 17:27

Zwykła szuja i tyle

marian
marian
30 listopada 2020 08:57

Gdyby nie dobre relacje z Niemcami do których dochodziliśmy przez lata całe, dzięki rozsądnym ludziom, to do dzisiaj było by cieńko i do świata daleko. Do dobrych relacji ze światem dochodziliśmy dzięki rewolucji wywołanej przez Wałęsę i innych dobrodziejów. Często zastanawiam się gdzie popełniliśmy błędy w najnowszej historii, że pojawiły się takie kanalie jak np kowalski, ziobro, macierewicz i wielu im podobnych z kaczorem na czele. Czas na powtórkę Panowie W. i s–ka (reszta pomoże).

Predator
Predator
30 listopada 2020 21:56
Reply to  marian

Błąd popełnił Pan Tusk i PO, kiedy macierewicz, kurdupel i ta faszystowska hołota zaczęła uprawiać ten kłamliwy proceder i obrzucanie gównem każdego uczciwego polityka i obywatela, nikt nie protestował. Wtedy powinno się ostro reagować i wsadzac do więzienia a tak ci bandyci nie niepokojeni swoim wstrętnym zachowaniem coraz bardziej podnośili poprzeczkę aż doszło do tego co teraz mamy.