Konfederacja chce podziału klas szkolnych według płci

Korwin-Mikke porównał feministki do nazistów. „Feminazistki

Konfederacja chce zgłosić w Sejmie poprawkę dot. podzielenia klas szkolnych według płci. Podział ten miałby obowiązywać w szkołach od przyszłego semestru. Obejmowałby szkoły podstawowe oraz średnie – w pozostałych o ewentualnych zmianach decydowaliby już dyrektorzy określonych placówek.

 

Podczas debaty w parlamencie więcej o tym kuriozalnym pomyśle opowiedział Janusz Korwin-Mikke. Twierdzi on, że ewentualne odejście od klas koedukacyjnych jest dobrym pomysłem również na czas po ustaniu pandemii koronawirusa:

Podział na płci zmniejszy liczbę interakcji, co znacznie zmniejszy możliwość przenoszenia się koronawirusa między uczniami. Ma to też aspekt dalekosiężny. Eksperyment, jakim była koedukacja był nieudany. Poziom nauczania w szkołach męskich i żeńskich jest znacznie wyższy od poziomu nauczania w szkołach, gdzie nie ma podziału klas na płci” – przekonywał przedstawiciel skrajnej prawicy.

Korwin-Mikke dodał też, że koedukacyjne szkoły prowadzą do „tragicznych zjawisk”, jak m.in. małżeństwa rówieśnicze, które rozpadają się po kilku lub kilkunastu latach. „Trzeba naprawić ślepą uliczkę, w którą wkroczyła edukacja” – grzmiał w Sejmie.

 

Czy takie rozwiązanie faktycznie powstrzymałoby narastającą epidemię COVID-19? Czy może chodzi o względy czysto ideologiczne i separację płci?

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: radiozet.pl wprost.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
22 października 2020 16:31

Osobne klasy dla dziewcząt i chłopców? A może też oddanie edukacji pod pieczę kościoła i pozbawienie prawa do edukacji dziewcząt w niedalekiej przyszłości? Całkowity zakaz aborcji już prawie mamy wprowadzony. Przyłębska ogłosiła, że „aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją”. Jedno prawo kobietom już całkowicie odebrali. Teraz pora na odebranie kolejnych praw: do edukacji, do pracy, do decydowania o sobie i do głosowania.

Niech jeszcze wprowadzą obowiązkową religię dla wszystkich uczniów i obowiązkową maturę z religii oraz modlitwy przed i po każdej lekcji. Bo zmiany w podstawie programowej języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie Czarnecki już zapowiedział. Wraz z eliminacją „lewackiego punktu widzenia i poprawności politycznej” na uniwersytetach.

Średniowiecze, ka-mać!

I Kaczyński chce rządzić do samej śmierci, co wyraźnie powiedział w ostatnim wywiadzie. Po necie krąży mem ze słowami Kaczyńskiego do członków Klubu Gazety Polskiej z 2013 r.: „Jeśli zdobędziemy władzę, już nigdy jej nie oddamy!”.

Marek
Marek
22 października 2020 18:01
Reply to  Jantar

Dokładnie tak. Logistykę zabezpieczyli (milicja, prokuratura, sądy), to teraz można przystąpić do właściwego ataku i siłowo wprowadzać i egzekwować pełny faszyzm. Mówiono o tym od dawna, mądrzy przewidywali, ale protestujący nie chcieli nic zrobić. Mówili i dalej mówią, że to ostatnia granica, że pisuar dalej nie pójdzie, że pokojowe metody działają, a oni za każdym razem udowodniają, że pójdą i pójdą aż do końca, do ogłoszenia kaczora wodzem. Hail kaczor.

Agnieszka
Agnieszka
22 października 2020 16:42

Idioci i oszolomy do delegalizacji.

Chermes
Chermes
22 października 2020 20:36
Reply to  Agnieszka

Coś ty, 3/4 Polski chcesz zdelegalizować? 🙂

ewa
ewa
22 października 2020 17:56

Bosak ty debilu szaleju sie napiłes czy co, zostawcie te dzieciaki w spokoju, dośc juz maja tych waszych rewolucji. W końcu wszyscy wyląduja przez was w psychiatryku

Kundzia
Kundzia
22 października 2020 19:28

Pomysłami konfederacji cofniemy się do czasów średniowiecza program nauczania dostosowany będzie do potrzeb mieszczaństwa .Korwin już znalazł sprzymierzeńca jakim jest czarnek.

Chermes
Chermes
22 października 2020 20:33

Ale czy ci „mędrcy” wzięli pod uwagę fakt, że w takich „jednopłciowych klasach” może się zacząć szerzyć homoseksualizm i ich absolwenci (tudzież absolwentki – lesbijki) zasilą szeregi LGBT? 🙂

Marek
Marek
23 października 2020 11:41
Reply to  Chermes

Wzięli. Od przeciwdziałania będą mundurki w formie worków pokutniczych, obowiązkowe modlitwy i szczucie na innych. I najważniejsze permanentna inwigilacja takich klas (z toaletą włącznie ku uciesze księży pedofilów) i bezwzględne karanie za każde odstępstwo. Karanie oczywiście fizyczne, klęczenie na grochu, rózgi pasy (oczywiście na goły tyłek ku kolejnej uciesze księży pedofilów).

Ewa
Ewa
22 października 2020 20:41

Pojeb…o tych facetów zupełnie…

Zwinka
Zwinka
23 października 2020 01:45

Pierdoły i krypto homoseksualiści za chwilę wprowadzą komisyjne sprawdzanie dziewictwa kobiety w noc poślubną.
Co, że niemożliwe ??? U tych po….bów wszystko jest możliwe.
Sprzedajny, tępy motłoch sprowadził na nas mroki średniowiecza, w sensie jak najbardziej dosłownym.
Tego nie da się już owijać w bawełnę.
Tama pękła.

Zwinka
Zwinka
23 października 2020 01:47

Na pohybel ordojurysom !!! Rozleźli się po wszystkich instytucjach jak karakany.

Kim
Kim
23 października 2020 07:16

Idiota – i co mu można zrobić? Skandaliczne jest to, że o trwałości małżeństwa wypowiada się mizogin, ojciec kilkorga dzieci z kilku małzeństw i ponoć kolejnych kilkorga, które spłodził zdradzając swoje żony. Aktualnie żonaty z ok. 30-latką.

malgoska
malgoska
23 października 2020 17:13

Podział klas dokonał się już dawno: so ci co majo i ci co nie majo, a ci co nie majo nie majo nic do powiedzenia..