Kontrowersyjna małopolska kurator oświaty następczynią Anny Zalewskiej?

Rezolucja dot. odwołania małopolskiej kurator oświaty odrzucona głosami radnych PiS

– „Ja wiem, że pani kurator jest w dobrych kontaktach z marszałkiem Terleckim. Ale są jednak jakieś granice” – napisała na Twitterze Justyna Suchecka z „Gazety Wyborczej”. Może się jednak okazać, że takowych nie ma, bowiem – jak informuje portal krknews.pl. – małopolska kurator oświaty Barbara Nowak jest brana pod uwagę jako następczyni Anny Zalewskiej na stanowisku szefowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Według nieoficjalnych informacji, małopolska kurator oświaty swoją obecną posadę zawdzięcza właśnie wicemarszałkowi i szefowi klubu parlamentarnego PiS Ryszardowi Terleckiemu. Barbara Nowak wielokrotnie wypowiadała bardzo kontrowersyjne, żeby nie powiedzieć, skandaliczne opinie, o czym pisaliśmy ostatnio w artykule „Małopolska kurator oświaty znów szokuje – nie chce lekcji o mowie nienawiści”.

„Patrząc na dotychczasowe „osiągnięcia” jest co najmniej godna zająć miejsce dotychczasowej minister. Niestety, edukacji to dobrze nie wróży…”;

– Rany! Mam nadzieję, że to jakiś fejk, bo inaczej to dramat! Już nie wiem, które gorsze. Ta pani, czy Zieliński… Oboje nie powinni się zbliżać do niczego związanego z dziećmi!”; – „Nie po raz pierwszy PiS udowodni, że zawsze może być gorzej” – komentowali internauci na Twitterze.

bt

Źródło: gazetakrakowska.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AndaWaldemarJabisMaciek123454321Polka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

A co to za różnica, ta dziwna kobieta czy spóźniony o 45 lat dygnitarz Zieliński?

Jabis
Jabis

W urodzie?

Anda
Anda

Cierpliwie czekajmy. Na pewno w szeregach pis są jeszcze głupsze kandydataki na to stanowisko.
Biedni nauczyciele. Zupełnie jakby szefem ministerstwa zdrowia chcieć zrobić jakiegoś szamana albo księdza egzorcystę. No ale skoro od dawna szefem komisji praworządności czy jak to się tam nazywa jest służalczy prokurator ze stanu wojennego…

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Matko jedyna! Z deszczu pod rynnę.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jedna raszpla warta drugiej raszpli. Dopóki pisiory nie doszły do koryta, nie zdawałem sobie sprawy, ile gnoju jest w narodzie.

Waldemar
Waldemar

Nie jest wykluczone, ze ta pani przejdzie, bo oni wyspecjalizowali się w pokazywaniu tzw. kozakiewicza wszelkiej możliwej opozycji, a ich wyborcy, jak to mawiała onegdaj była premier, „wierzą w mądrość naszego prezesa”. Tyle że stałe prowokowanie opinii publicznej i wymiana dżumy na cholerę jednak odbije się w sondażach . Już się odbija.