Konwencja PiS. Największymi atutami Andrzeja Dudy są żona, córka i rodzice!

Konwencja PiS. Największymi atutami Andrzeja Dudy są żona, córka i rodzice!

„Rada Polityczna, jednomyślnie, przez aklamację, poparła kandydaturę Andrzeja Dudy” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. „Andrzej Duda z całą pewnością nie jest karierowiczem. Nie zabiegał o zaszczyty, nie koncentrował się na karierze. Szedł prostą drogą. Kiedy dorastał był w harcerstwie, kończył studia, pracował na uczelni, wcześnie się ożenił z obecną tutaj panią Agatą Dudą.” – argumentował prezes PiS.

 

Po pięciu latach sprawowania funkcji Prezydenta RP dowiedzieliśmy się więc, że największymi atutami Andrzeja Dudy są żona, córka i rodzice. Zaprawdę godny pozazdroszczenia to dorobek.

Na potwierdzenie tej tezy na wniosek Morawieckiego zgromadzeni, przedstawiciele szczęśliwego społeczeństwa (!), zaśpiewali gromkie „Sto lat” z okazji 25-lecia związku małżeńskiego najwspanialszej pary prezydenckiej w historii.

 

Rozpoznaje meandry rozwoju gospodarczego – zachwalał kandydata Morawiecki – jest prezydentem działania i doprowadził do zwalczenia bezrobocia, dzisiaj to praca szuka człowieka a nie człowiek pracy.

Jest coś takiego w jego charakterze – perorował dalej Morawiecki – w szerokim zestawie kompetencji, wielkie pragnienie spotykania się z ludźmi, uścisnął setki tysięcy dłoni, odwzajemnił tysiące uśmiechów. Potrafi zawetować ustawę, Andrzej Duda musi wygrać. Kandydat marzeń dzięki któremu Polska mogła stać się sprawiedliwa i bardziej dostatnia. Trzeba wszystko postawić na tę jedną kartę, bo odpowiadamy na pytanie kogo będzie Polska – zaznaczył Premier.

Andrzej Duda w słowach zachwalających go PiSowskich dygnitarzy jawi się więc niczym hybryda wielkich osobowości. Pływa 15 kilometrów po Jangcy, walczy z tygrysami, chorzy psychicznie pacjenci uspokajają się przy lekturze jego pism a uściśnięcie jego dłoni to przekazanie dobrej mocy.

W tym kontekście należy sobie postawić jednak ważne pytanie, skoro za wszystkie te działania i sukcesy odpowiada Duda, skoro mamy w kraju takiego Herkulesa, po co nam w takim razie 112 osobowy rząd z Morawieckim na czele?

/as/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
kulajnogaMirandaChermesMariaJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Protestuję przeciwko dyskryminacji Jolki.

smętek
smętek

Matulu chwalą nas. Kto? Wy mnie a ja was. Stare a ciągle aktualne.

Zbyszek
Zbyszek

No i leczy raka naświetlajac chorych Hołecką.

Jantar
Jantar

Kaczyński zapomniał dodać, że wielkim atutem jest taśmowe podpisywanie ustaw PiS-u. 🙂

Maria
Maria

„Największymi atutami Andrzeja Dudy są żona, córka i rodzice!”

I wystarczy, więcej atutów nie widać!

kulajnoga
kulajnoga

Ja bym dodała błogosławione łono i kulawca.

Chermes
Chermes

” -Największymi atutami Andrzeja Dudy są żona, córka i rodzice!” No a o teściu – poecie zapomnieli? Przecież to niegodziwe i nie rodzinne. W załączeniu jeden z wierszy teścia Dudusia (czy jak mu tam?) Wiersz o zabiciu doktora Kahane A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie, żeby pana swego, Seweryna Kahane, zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami! Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych iże tako marnie zeszli od nierównia swojego! Chciałci i jego bracia miła królowi służyć swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić. Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli! Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów… Czytaj więcej »

Miranda
Miranda

Sala hipokrytów, ludzi niecnych, kłamczuchów .Maja w pogardzie ludzi wolnych, przyzwoitych, praworządnych . Tylko lud/ciemny i nijaki// ich kocha . Do czasu, do czasu….