Korniki i „polska młodzież” wspierają Szyszkę

Korniki i „polska młodzież” wspierają Szyszkę

Jaki minister, takie poparcie – można by rzec po obejrzeniu fotografii na Twitterze. Umieściła je dziennikarka Polsatu, a przedstawia ono grupę wspierającą ministra Jana Szyszkę w jego „boju” przed Trybunałem Sprawiedliwości w Luksemburgu w sprawie wycinania drzew w Puszczy Białowieskiej.

Najwięcej komentarzy wywołał transparent, który obrońcy Szyszki trzymają przed sobą. Napis na nim natychmiast wywołał wiele komentarzy internautów. – „A po angielsku się nie dało?” – dopytują. Patrząc na wiek trzymających banner, trudno uwierzyć, że to rzeczywiście polska młodzież wspiera Szyszkę.

Poza transparentem zgromadzeni trzymali kartki, z lektury których można wnioskować, że do Luksemburga przyjechali „zatroskani” stanem Puszczy Białowieskiej okoliczni mieszkańcy. Uważają m.in., że PiS ma prawo wycinać Puszczę, bo… Niemcy w czasie I wojny światowej rzekomo dokonali znacznie większej wycinki.

https://twitter.com/krewboga_/status/907264489682239489

Czy kogoś w tej sytuacji zdziwi informacja, że Szyszko przywiózł do Luksemburga słoik z kornikami…
(Źródło: natemat.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
bartPolka gorszego sortusmętekMariaWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Kolejna beka. Niech ktoś teraz powie, że PiS nie jest partią obciachu?

bart
bart

Znam sytuację w Białowieży dość dobrze. Z drewna żyje tam nieliczna mniejszość, większość już dawno postawiła na turystykę. Problem w tym, że od kiedy zaczęła się dewastacja Puszczy przez wandali od Szyszki, liczba gości spadła o ok. 30%. Mieszkańcy dobrze wiedzą, kto jest temu winny.
Więc mówienie, że mieszkańcybiałowieskich gmin popierają Szyszkę to kompletna bzdura.

Maria
Maria

Na zdjęciu widać kilka podstarzałych córek leśnika, jeden myśliwy (nie mylić z myślącym) i kilku gajowych.
Aż miło popatrzeć na ten kwiat wolskiej młodzieży !!!
Czy za tę wycieczkę szyszko zapłacił z własnej kieszeni czy my podatnicy?

Boznańska
Boznańska

Wzajemne obrażanie nic nie zmieni.

Nika
Nika

Niech Ci lydzie przestana popierac zwyrodnaialciw szyszko! Nie chodzi o obrazanie, tylko o uwagę: nie sprzedawaj idealow i wartosci dla stanowiska i wyzszej pensji. Tych ktorzy popieraja szyszko, blaszczak, macierewicz, ziobro, trzeba pokazywac aby ich rozliczyc pozniej. Tych prokuratorow co nie widza nic zlego w medlerze, tych dyrektorow RDOS, ktorzy pozwalaja strzelac do rysia,

smętek
smętek

Przepraszam, a gdzie my tu obrażamy młodzież w wieku 40+? Proszę zachować miarę bo my zdradzieckie mordy staramy się trzymać fason.

wiesław
wiesław

Kornik zrobił tylko niewielki makijaż
i dziś niszczy lasy jako Szyszko- pilarz

HANNA
HANNA

CZYŻBY KORNIKI ZADOMOWIŁY SIĘ W SZYSZKACH ?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Wyżarły szyszkom mózgi. Jeśli jeszcze jakieś tam miały.

Paweł
Paweł

To jeszcze nic. Wczoraj pod MŚ odbywała się demonstracja rzekomo „Greenpeace`u”. Kiedy policja zaczęła legitymować uczestników to okazało się, że to przebrani dziennikarze „Wyborczej” 😀

Waldemar
Waldemar

Warto by pogadać z tymi ludźmi. Kto sfinansował im wyjazd do Brukseli? Kto wydrukował im kartki? Co myslą o wycince? Czy nie są bezpośrednio związani z resortem Szyszki? Nie chcę być złośliwy, ale dotychczasowe „manifestacje poparcia” Szyszki nie wskazywały na spontaniczność.

Maria
Maria

Media podawały, że szyszkę w Brukseli powitali entuzjastycznie mieszkańcy białowieskich gmin. I nie dziwota, oni mają z tego biznes: pracę i pewnie resztki drewna do palenia.
Mnie ciekawi taka sprawa: Dlaczego szyszko nie zabiera kory z kornikami z puszczy, przecież ta „zaraza” będzie się plenić do końca świata?

smętek
smętek

Ciekawe ilu z tych popierających było w Puszczy i co wiedzą o przedmiocie sporu? Sądzę, że wycieczkę sfinansowała Fundacja Promocji Polski, nie pomyślano jednak, że to nie Brzeszcze.