Korwin-Mikke rapował o wieszaniu ludzi. Został ukarany przez Komisję Etyki

Korwin-Mikke rapował o wieszaniu ludzi. Został ukarany przez Komisję Etyki

Komisja Etyki Poselskiej Sejmu RP ukarała posła prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Parlamentarzysta dostał upomnienie za zarapowany przez niego „#Hot16Challenge”, w którym mówił m.in. o wieszaniu socjalistów na drzewach i krytykował demokrację.

 

Tekst ten nie spodobał się posłowi Lewicy Maciejowi Kopcowi – zgłosił on wypowiedzi Korwin-Mikkego do Komisji Etyki Poselskiej.

Ta zdecydowała o ukaraniu skrajnie prawicowego parlamentarzysty.

Uważa, że nie powinno być w ogóle demokracji. W swoim zachowaniu nie widzi nic zdrożnego. Żadna refleksja się nie pojawiła. Smutne to, że jego zdaniem można nas wszystkich wystrzelać, razem i z nim, bo przecież jest posłem z wyborów demokratycznych” – wytłumaczyła tę decyzję Monika Falej z KEP.

 

Poseł Korwin-Mikke będzie mógł się oczywiście odwołać od tej decyzji. Przedstawiciele Komisji Etyki Poselskiej, co ciekawe, zajęli się też wypowiedzią posła Przemysława Czarnka nt. społeczności osób LGBT. Zdecydowano jednak o… odroczeniu sprawy tego parlamentarzysty do czasu następnego posiedzenia Komisji.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Jednocześnie podjęto decyzję o odrzuceniu wniosku o ukaranie posłów Lewicy, którzy przyszli na zaprzysiężenie Andrzeja Dudy w tęczowych strojach.

/nt/

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ShaqKrzysztofZwinkaKatarzynaChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Chermes
Chermes

Skoro ten stary przygłup uważa, że nie powinno być w ogóle demokracji, uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie by go niedemokratycznie, bez nakazu prokuratora, zaaresztować i bez wyroku sądu, wsadzić jakiś czas do więzienia. Nie uważacie? 🙂

Katarzyna
Katarzyna

Nowa jednostka chorobowa: korwinizm starczy…

Zwinka
Zwinka

Stary świr mógłby już w końcu pójść na emeryturę. To nie pora na jego wygłupy, Szykował się rozwalić Unię Europejską od środka i pewnie by rozwalił gdyby nie zasnął, a teraz uparł się do samej śmierci robić za błazna ?

Krzysztof
Krzysztof

Każdy idiota chciałby wieszać innych!!! Nie myśli że jego wcześniej mogą powiesić!!! Dlatego jest idiotą….

Shaq
Shaq

Jest to bardzo szkodliwa postać, ciągle ma swoich wyznawców. Nie podlega regułom demokracji ktoś, kto ich nie uznaje. Korwin powinien resztę życia spędzić w więzieniu za wielokrotne podżeganie do nienawiści.