Kosiniak – Kamysz do Trzaskowskiego: „Rafał chodź na solo”

PSL zaczepia europosłankę Sylwię Spurek pytając czy ta chce delegalizacji schabowego?

Stateczny, grzeczny, ułożony, koncyliacyjny, taki obraz Władysława Kosiniak-Kamysza jawi się w powszechnym medialnym odbiorze jako obowiązujący. Do dnia wyborów prezydenckich coraz mniej czasu. Nerwowo reagują ci, którym wskaźniki popularności nie rosną tak szybko jakby chcieli. A czasami nie rosną wcale albo…wręcz spadają.

 

Na tym etapie kampanii wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone i od poszczególnych kandydatów będziemy mogli się spodziewać zachowań, o które byśmy ich wcześniej nie podejrzewali. Co więcej padają i padną słowa, których również trudno byłoby nam oczekiwać ze strony tego lub innego polityka.

„Powiem wprost, znamy się po imieniu: Rafał, chodź na solo, chodź ze mną pogadać o Polsce, jak pomóc pani Bożenie, Halinie i panu Stefanowi, którzy prowadzą firmy. Gdybyśmy nie wiedzieli, że autorem tych słów wypowiedzianych w trakcie wyborczego spotkania jest lider ludowców, to położylibyśmy pieniądze na stole aby się w tej sprawie założyć?

 

Wydaje się, że celem nadrzędnym Kosiniak – Kamysza jest doprowadzenie do debaty z prezydentem Warszawy:” Nie obawiaj się dyskusji ze mną, nie obawiaj się debaty. Dołączyłeś trochę później, miałeś mniej spotkań, rozumiem, że może jesteś gorzej przygotowany. Nie obawiaj się debaty, ja ciebie zapraszam, będzie dobrze. Na pewno coś dobrego z tego wyjdzie” – kontynuował w Augustowie szef partii chłopskiej.

Aby sprawa była jasna nic nas w języku Władysława Kosiniak – Kamysza nie razi. Powyższe jest tylko formą zdziwienia, refleksji potwierdzającej maksymę, że w walce politycznej koniec wieńczy dzieło.

Pozostali kandydaci nie mają ochoty na odbycie serii debat i  wszystko wskazuje na to, że Rafał  nie wyjdzie na solo z Władkiem.

/as/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
aleksanderIrenaHerodAntypisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Na solo. ( paskudne skojarzenie z Tarczyńskim ) to niech Kosiniak wezwie Kamysza. Albo odwrotnie, wszystko jedno.

HerodAntypis
HerodAntypis

Kamyszkowi to się chyba we łbie porąbało. Najpierw miał jakieś hortensje do Pani Małgosi, teraz Rafał mu przeszkadza? Niby szef partii chłopskiej, a nie rozumie, że tu chodzi o to, żeby wyrwać chwasta! Niech mu ktoś powie, że walczymy z PiSem, a nie ze sobą! Walczymy o Polskę a nie o długopis i fotelik pod żyrandolem.

Zwinka
Zwinka

Przecież PSL od zawsze siedzi na obrotowym fotelu. Przypomnijmy, jak się Kosiniak kolebał w te i wewte w czasie protestów ulicznych ( walka o sądy ) i później. A w rezultacie musiał się uciec do desperackiego zaciągu kukizowców…

Irena
Irena

No i …..PROSTAK wyszedł z Wladka !!!

aleksander
aleksander

nie bedzie sie trzaskowski z outsiderem mierzyc kosiniak twoje pare procencikow mowi za siebie dlaczego chcesz zeby rafal sie przy tobie psul on zasluguje na wiecej ty juz zes sie buja ze wszystkimi i dla tego masz poparcie jakie masz nigdy juz w polityce nie dojdziesz do jakichs wyzyn