Kosiniak-Kamysz potencjalną akcję bojkotowania polskich rolników określił jako: „kompletnie odjechaną”

Kosiniak-Kamysz potencjalną akcję bojkotowania polskich rolników określił jako: "kompletnie odjechaną"

Połowa spośród wszystkich głosujących w wyborach prezydenckich nie znalazła satysfakcji w ich wyniku. Nagromadzone tygodniami emocje znajdują ujście w różnych formach i reakcjach. Po ogłoszeniu wyników internet obiegły posty, w których ich autorzy deklarują, że np. nie pojadą na wakacje w regiony, które głosowały za urzędującym prezydentem a jeśli pojadą to będą się domagali paragonów za każdą kupioną usługę lub towar.

 

Inną formą okazania swego niezadowolenia z wyników głosowania jest zapowiedziany bojkot polskich produktów rolnych lub tzw. „zemsta na Podkarpaciu” – czytamy na wp.pl. Taką reakcję wyborców Władysław Kosinik-Kamysz określił jako „kompletnie odjechaną”.

„Władysław Kosiniak-Kamysz odcina się od tego typu inicjatyw. Jak przekonywał na antenie Polsat News, choć jego umiarkowane i koncyliacyjne podejście nie przyniosła mu sukcesu w obecnej kampanii, to nie zamierza „schodzić z tej drogi„.

 

Co do przyszłości swoje partii powiedział: „Nie chcemy być przystawką PiS-u, ani przybudówką Platformy. Jako Koalicja Polska idziemy swoją drogą”.

Podsumowanie wyniku wyborów zawarł w krótkim pytaniu: „Nie mówię o sobie, ale może trzeba było poprzeć Szymona Hołownię?”

/as/

Źródło:wp.pl 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
masz wybórChermeswojtekDarkaMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Kosiniak: „Nie chcemy być przystawką PiS-u, ani przybudówką Platformy. Jako Koalicja Polska idziemy swoją drogą. Może trzeba było poprzeć Szymona Hołownię?”. Tak idziesz własną drogą, że niebawem znikniesz ze sceny, albo będziesz częścią PiS. O to drugie zadba Kukiz. A ludziom nie masz prawa zabraniać wyrażania swojego niezadowolenia w dostępne nam sposoby. Nie są to wyzwiska, pobicia, czy zabójstwa – nie jest to coś niezgodnego z prawem. A skoro do wyborców PiS-u dociera tylko brak kasy to jest to najlepszy sposób na to, żeby zaczęli myśleć.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Będę kupować od polskich rolników, bo nie wszyscy są skrzywieni, a na ziemniakach nie ma partyjnej pieczątki. Ale w góry nieprędko pojadę, bo jakoś mi się nie uśmiecha napychać Góralom kabzy moimi ciężko zapracowanymi dutkami. Nie od dziś wiadomo, że w ceprach to oni tylko te dutki widzą. No to moich długo nie zobaczą. Jest w Polsce tyle innych pięknych miejsc, że życia nie starczy, żeby je objechać.

Posortowany
Posortowany

Mam szwagra w Stanach, dzwonił we wtorek, nie odebrałem…..

Marek
Marek

Totalsi oszaleli z wściekłości – wielkomiejscy „Dulscy”, uważający się za elitę narodu będą teraz mścić się na wyborcach przeciwnej opcji – to dopiero „dojrzałość do demokracji”… prawdziwi „mężowie i żony zaufania”, jak to zwykła określać Dulkiewicz (nomen omen). Płycizna intelektualna, braki w wykształceniu, wypaczanie polszczyzny, nietolerancja innego punktu widzenia i pogarda – oto owa „elyta” obywatelska spod znaku michnikowszczyzny, na szczęście już pozbawiona wpływu na najważniejsze sprawy w Polsce.

Jantar
Jantar

Ale pogardy dla wielu grup społecznych w słowach Kaczyńskiego, Dudy i innych członków partii nie widzisz? Oni mają prawo nazywać nas „elementem animalnym, zdrajcami, elementem obcym kulturowo, zdradzieckimi mordami, komuchami, esbekami, mordercami, złodziejami”, etc, etc, etc., bo wg Kaczyńskiego i PiS „prawdziwym Polakiem jest ten, kto popiera PiS i kościół”. Zacznij więc może weryfikować postawę od siebie, bo sam na tym forum wielokrotnie obraziłeś opozycję i głosujących na nią. Ot chociażby powyżej pisząc „totalsi oszaleli z wściekłości”. Nie czuję się „totalsem”, ale jestem Polką i nikt ze strony przeciwnej nie szanuje moich poglądów politycznych i światopoglądowych. Na siłę na każdym… Czytaj więcej »

Marek
Marek

Dziękuję za pokazanie w końcu swojej prawdziwej twarzy pisowskiego fanatyka z pod znaku oskarżeń o „michnikowszczyznę”. Innych oskarżeń nie ma co komentować tępemu fanatyki, który nie dostrzega jak bardzo oskarżenia o brak „dojrzałości do demokracji”, „Płyciznę intelektualną, braki w wykształceniu, wypaczanie polszczyzny, nietolerancję innego punktu widzenia” i „pogardę” odnoszą się do jego własnego środowiska. Szkoda, słów, szkoda czasu na tłumaczenie. Same akcje bojkotu choć absurdalne, komiczne, często idiotyczne, pokazują przynajmniej jedno: rodzi się świadomość i wola buntu. I właśnie tego co bardziej inteligentny zwolennik i funkcjonariusz pisu boi się najbardziej, stąd ich reakcje w jedyny znany sposób pogłębiania już i… Czytaj więcej »

Darka
Darka

Żebyś ty miał takie zasługi jak Michnik…. To nie jak to z pogardą nazywasz, „totalsi” biją myślących – wyglądających inaczej współobywateli, to nie „totalsi” wykrzykują, że „nie dadzą pedalić dzieci”, gdy jest mowa o wprowadzeniu edukacji seksualnej w szkołach, to nie „totalsi” ogłaszają strefy wolne od LGBT, dyskryminując w ten sposób część społeczeństwa, to nie „totalsi” stwierdzają, że jak komuś nie podobają się rządy pisowców – to wypad. Kim jesteś, aby zarzucać stronie myślącej inaczej niż ty – zwolennik obecnej władzy, dulszczyznę, brak wykształcenia i płyciznę intelektualną. Twój wpis, to właśnie oznaka pogardy dla tych wszystkich, którzy nie zgadzają się… Czytaj więcej »

Marek
Marek

Akcję bojkotu polskich rolników mam uszanować? Czy może akcję ” ***** *** „? A może brednie Gretkowskiej zasługują na uszanowanie? Co do Adasia, wolę nie wypowiadać się szerzej; zamiast tego, polecam książki Waldemara Łysiaka – otwierają oczy na ludzi uczciwych oraz szkodniki pospolite i niepospolite.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Proszę najpierw spojrzeć w lustro.

Marek
Marek

Nie mam sobie nic do zarzucenia, a i całkiem przystojny i wysportowany jestem. 🙂

wojtek
wojtek

„Chcecie wiedzieć, ile my Polacy zapłaciliśmy z naszych podatków handlarzowi bronią za respiratory-widmo? 370 milionów!!! Szumowski to jednak ma gest, czyż nie? Nie będzie się przecież gościu rozdrabniał, skoro jest kompletnie bezkarny!” https://t.co/wnlMrNr0Ln
Może Pan panie Kosiniak pojedzie do tych rolników i wytłumaczy im na kogo głosowali.

Chermes
Chermes

Nie rozumiem. Przecież podkarpaccy rolnicy powinni być dumni z tego, że ich patriotyczno – katolickiej żywności nie chcą kupować mordy zdradzieckie, drugi sort, komuchy i złodzieje. Niech mają pełną świadomość tego, że ich żywność trafia wyłącznie na stoły prawdziwych Polaków, głębokich patriotów i uduchowionych katolików, zaś tamte, polskojęzyczne „szuje i zaprzańce” niech jedzą wstrętną żywność pochodzącą z Niemiec, Holandii, Słowacji czy też Danii.
A że polscy rolnicy na tym nie zarobią? No, cóż, istnieją przecież imponderabilia. Byle komu sprzedawać żywności nie należy, więc przesyceni patriotyzmem rolnicy powinni być dumni z tego że się do tych górnolotnych zasad stosują. 🙂

Jantar
Jantar

Nie podsuwaj im pomysłów. Jeszcze gotowi przy rezerwacjach pokoi na wakacje pytać o poglądy polityczne i światopogląd oraz o wyznanie. I jak ktoś jednak będzie innego wyznania, narodowości, o innym światopoglądzie i religii to albo będzie cena wywindowana w górę, albo od razu powiedzą, że „elementowi obcemu kulturowo i religijnie pokoi nie wynajmujemy”.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No to kit im w oko. Niech sobie sami śpią w tych pokojach. Można pojechać gdzie indziej.

masz wybór
masz wybór

Jest kilka apek typu „pola”. Ja już nie kupuję od rolników z pl i moja rodzina też się przyłączyła do akcji. Mają 3 lata na przemyślenia i ocenę sytuacji. Powodzenia rolnicy, to nic osobistego 😛