Kowalski o „gołębim sercu” Ziobry. Dziennikarka nie mogła przestać się śmiać!

Kowalski o „gołębim sercu” Ziobry. Dziennikarka nie mogła przestać się śmiać!

Poseł Janusz Kowalski (Solidarna Polska) pojawił się w programie Beaty Lubeckiej. Na antenie Radia Zet opowiadał o Zbigniewie Ziobrze i Jarosławie Kaczyńskim. Obydwaj politycy byli określani przez Kowalskiego w samych superlatywach.

 

Żeby przerwać rzekę komplementów Lubecka zadała mu podchwytliwe pytanie: „Proszę wymienić największą wadę Zbigniewa Ziobry, której nie ma Jarosław Kaczyński”. Odpowiedź Kowalskiego rozśmieszyła prowadzącą do łez.

„Ma gołębie serce. Mówię to z całym przekonaniem” – Kowalski powiedział o Ziobrze. Opinię podtrzymywał, pomimo śmiechu Lubeckiej, która nie dała się na to nabrać.

Kowalski, próbując przekonać dziennikarkę co do dobrego charakteru Ziobry, mówił, że ma on bardzo przyjacielskie podejście w kontaktach międzyludzkich i jest łagodny. Tylko w kontaktach z Unią Europejską jest zwolennikiem twardego kursu…

 

„Czyli rozumiem, że Zbigniew Ziobro nie ma wad?” – dopytała Lubecka. Przedstawiciel SP, o dziwo, nie odpowiedział na to pytanie, ale ruszył do dalszego wychwalania wspomnianego już wcześniej prezesa Kaczyńskiego.

„Pan prezes Jarosław Kaczyński, mogę to potwierdzić z autopsji, widząc jakim wielkim szacunkiem darzy kobiety, kobiety uwielbiają współpracować między innymi z panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim, który jest tak brutalnie często atakowany” – kontynuował swoje absurdalne wywody gość Radia Zet.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Przypomnijmy, że Kowalski niedawno pożegnał się z funkcją wiceministra. Być może pokaz wierności Jarosławowi Kaczyńskiemu ma mu pomóc w dalszej karierze.

42-letni Janusz Kowalski mandat posła Zjednoczonej Prawicy sprawuje od 2019 r. Wcześniej działał między innymi w strukturach Platformy Obywatelskiej.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antyuzurpator
antyuzurpator
23 lutego 2021 15:08

„Łubu-dubu, to mówiłem ja, kowalski.”
Pisiate mogą z tego film zrobić i pokazywać kandydatom do partii w ramach szkolenia z dobrego partyjnego wychowania: „Członek z wazeliny”.

Dron
Dron
23 lutego 2021 15:16

Na radę nadzorczą trzeba sobie zapracować. Najlepiej to polizać coś jednemu i drugiemu prezesowi.

Grzegorz
Grzegorz
23 lutego 2021 15:30

Przecież to zwykły karierowicz i czopek.Polityk od niczego.

Marek
Marek
23 lutego 2021 16:18

Hmmm Kowalski nigdy intelektem nie grzeszył. Teraz do tego okazał się wazeliniarzem. I to „gołębie serce” to już szczyt wazeliniarstwa

Marek
Marek
23 lutego 2021 16:18

Jak długo można słuchać tego bełkotu, takiego POSRAŃCA !!!

Aga
Aga
23 lutego 2021 17:25
Reply to  Marek

Nie mozna niestety, ani sluchac ani, tym bardziej, patrzec na jego gebe!!! O zgrozo!

druh Marek
druh Marek
23 lutego 2021 18:23
Reply to  Marek

do ~Marek
Tak długo będziemy słuchać takich lizusów, jak długo frajerzy będą głosować na Ziobrową partyjkę.

Aga
Aga
23 lutego 2021 21:21
Reply to  druh Marek

Nie wiem i nie potrafie zrozumiec kogos kto na te partie glosuje, dla mnie to enigma.

Shaq
Shaq
24 lutego 2021 07:16

Nie znam w życiu bardziej postaci bardziej mściwej niż Zero, przebija pod tym względem nawet bezzębnego krasnala, Gołębie serce, dobre, Ten Janusz powinien zmienić psychiatrę.

daroo
daroo
24 lutego 2021 13:09

Plisssss ,czy to się da odzobaczyć ?