Kowalski wymyślił nowy „totalitaryzm” – „Ty nasz tytanie intelektu! Prowadź!”

Kowalski wymyślił nowy „totalitaryzm” – „Ty nasz tytanie intelektu! Prowadź!”

Internauci już od jakiegoś czasu uważają, że Janusz Kowalski – poseł Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry – zaczyna konkurować z innymi politykami PiS na najbardziej zadziwiającą – w sensie pejoratywnym – wypowiedź. Dzisiaj w sieci można znaleźć kolejne tego potwierdzenie.

 

„Jestem zwolennikiem tego, aby bez względu na poglądy, chronić wolność badań naukowych i mówić stanowcze „nie” totalitaryzmowi LGBT” – napisał na Twitterze Kowalski. Dodajmy, że w ten sposób wypowiada się – było nie było – urzędnik państwowy, bo jest to także wiceminister aktywów państwowych.

– „Tyle wiesz o badaniach naukowych, co o LGBT”; -„Jedyny totalitaryzm, który jest w Polsce wprowadzany to ten od partii PiS. Powinieneś się doedukować bo nie wiesz, czym jest totalitaryzm”;

 

– „Chłopie, skoro sam tego nie widzisz, to Ci podpowiem. W tym tweecie przeczysz sam sobie. Jeśli chcesz mówić o bezwzględnej wolności badań naukowych od poglądów, to nie wprowadzaj zastrzeżeń. Brakuje logiki”; – „Jestem zwolennikiem wszechstronnego zbadania posła Kowalskiego”; – „Januszku, ty nasz tytanie intelektu! Prowadź!” – pisali do posła i wiceministra internauci.

Kowalski nie od dziś słynie z – nazwijmy to eufemistycznie – dziwacznych wypowiedzi. Przypomnijmy choćby jeden z naszych artykułów: „Kowalski chce, by Sejm zebrał się na… Stadionie Narodowym – „Eee tam, dawajcie kosmodrom!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
NutkaMarekMaciek123454321Jacek DolińskiPredator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Uważam, że władzę w Polsce powinniśmy oddać w ręce panów Kowalskiego, Sobonia i Wójcika. To są najmądrzejsi ludzie na świecie. I jeśli ktoś mi nie wierzy to niech ich o to zapyta, na pewno nie zaprzeczą.

Zwinka
Zwinka

A ja tak sobie myślę, jak on, biedulek, poradził sobie pod Ziobrą z całym tym totalitaryzmem LGBT ???

Zbyszek
Zbyszek

Hmmm….pikantnie….

Zwinka
Zwinka

Toż to „żołnierz” Ziobry i widać gołym okiem, że służbę pod tym dowództwem traktuje z wielkim samozaparciem. Stąd wojskowe skojarzenie.. 🙂

Predator
Predator

Wypociny neandertalczyka, rasa wymarła ok. 40 tysiecy lat temu, podczłowiek, pytanie, to dlaczego ta bestia jeszcze żyje??

Nutka
Nutka

Nie obrażaj Neandertalczyków…. 😉

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Tylko durnie bez zastrzeżeń popierają antypaństwową politykę Kaczyńskiego. Tylko durnie są mu wdzięczni za wysokie stanowiska, których bez jego pańskiej łaski nigdy by nie osiągnęli. A to daje gwarancję, że bez szemrania wykonają każdy jego rozkaz.
Oto, dlaczego PiS przyciąga durniów niczym magnes opiłki żelaza, a przyciągniętych szybko awansuje.

Maciek123454321
Maciek123454321

Na pewno nie jestem zwolennikiem oceniania ludzi po wyglądzie, chociaż wygląd tego pana mógłby świadczyć o tym. Jeszcze gdyby się nie wypowiadał…. Ale skoro już to robi, jego wypowiedzi zdradzają mocny związek z fizjonomią. Mówiąc krótko – gość jest najwyraźniej zapóźniony w rozwoju. Coś jak Krzysztof Kononowicz, pamiętacie? Powiedzcie przy nim – LGBT, od razu zacznie toczyć pianę.

Marek
Marek

Gdyby kto dal sobie rade z przesłaniem materiału dowodowego do Trybunale Człowieka w Luksemburgu to napewno zostałby skazany co w sposób ostateczny zatkało by mu dziob.