Krętactwa Prawa i Sprawiedliwości nie mają końca

Po co wojsko zbiera dane dot. obywateli Polski o innej narodowości?

Poczynając od samego prezesa poprzez rzeczniczkę partii, aż po szeregowych jej członków blagierstwo zaczyna przebierać przedziwne kształty. Wygląda na to, że oszukują wszystkich, ze swoimi zwolennikami włącznie, żeby nie powiedzieć: samych siebie.

Ostatnio np. okazało się, że wbrew zapewnieniom, szerzeniu fobii i strachu oraz deklaracjom, iż rządzący pomagać będą muzułmanom „na miejscu”, coraz więcej się ich do Polski przybywa.

Mało tego z zestawienia ośrodka Ciekaweliczby.pl wynika wprost, że przyjeżdżają oni do Polski coraz liczniej. Jak informuje ośrodek prawie trzy razy więcej osób dostało pozwolenia na pobyt stały i czasowy w 2017 r. niż w 2014 r. – co ma się przynajmniej zagadkowo do deklarowanej „polityki „dla uchodźców.

Prawie trzy razy więcej osób z Afganistanu, Algierii, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Iraku, Iranu, Kataru, Pakistanu czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich otrzymało pozwolenia na pobyt w Polsce. W ubiegłym roku takich zezwoleń wydano 5524, podczas gdy w 2014 tylko 1964.

Na dodatek ilości te rosły systematycznie z roku na rok. W 2015 roku było już 4930 pozwoleń, a w 2016 roku ich liczba przekroczyła 5000.

Stanowisko PiS jest jasne – nie dla uchodźców. Partia informowała o „konieczności udzielania pomocy w miejscu zamieszkania osób poszkodowanych i jednocześnie odrzuca próby narzucania tak zwanej relokacji imigrantów do poszczególnych państw Unii Europejskiej, w tym Polski” – przypomniała pod koniec roku Beata Mazurek.

Wszyscy pamiętamy paskudne słowa Kaczyńskiego, który w 2015 r mówił: Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie: cholera na wyspach greckich, dyzenteria w Wiedniu, różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które (…) nie są groźne w organizmach tych ludzi, mogą tutaj być groźne”.

Ośrodek Ciekawe Liczby dowodzi, że to, iż „polski rząd nie jest skory do przyjmowania uchodźców nie znaczy, że cudzoziemcy, często muzułmanie, nie będą do Polski przyjeżdżać, by tu legalnie mieszkać i pracować”.

/p/

Źródło: ciekawe liczby.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
smętekWojciechMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Jeżeli WSZYSTKO, co powiedzą pisiory, rozumieć na opak, to wtedy będziemy bliscy stanowi faktycznemu. Zakładamy z góry, że pisowiec kłamie, ZAWSZE i WSZĘDZIE. Ten typ tak ma.

Wojciech
Wojciech

Właśnie !? Wiele nacji. Wchodzę ci ja do tramwaju, a tu cały wagon Melanezyjczyków wracających z pracy. O Ukraińcach, Rosjanach i Hindusach, a i Afrykańczykach nie wspomnę. Wszystkich nie sposób wymienić. Jak na lotnisku w Hamburgu. Ale mnie to raduje ! Zwłaszcza że ich się zauważa. Nie tylko pracują, ale wolny czas
spędzają w parkach pod „parasolkami” i gdzie tylko ! Witajcie, może przewietrzycie ten nasz „pokój” !

smętek
smętek

Wygląda na to, że pisuarowa „elyta” przemieszczająca się wyłącznie służbowymi samochodami nie ma pojćia o realiach życia w Warszawie.