Krótki żywot tablicy Lecha Kaczyńskiego we Wrocławiu

Krótki żywot tablicy Lecha Kaczyńskiego we Wrocławiu

Niecałe dwa tygodnie temu, z wielkim hukiem, odsłonięto we Wrocławiu tablicę Lecha Kaczyńskiego.

Tablica jest opatrzona godłem Polski i cytatem z noworocznego orędzia prezydenta, które wygłosił w 2005 roku: „Tylko Polska sprawiedliwa, uczciwa i solidarna może się rozwijać, tylko w takiej Polsce możemy wykorzystać wszystko co własnym wysiłkiem zdobyliśmy, co jest naszym sukcesem, niezaprzeczalnym dorobkiem żyjących pokoleń”.

Znalazła ona swoje miejsce na Ostrowie Tumskim, na budynku przy ul. kard. Bolesława Kominka. Było to wydarzenie najwyższej rangi państwowej, więc wziął w nim udział sam premier Morawiecki i politycy PiS.

Niewiele czasu minęło od tej uroczystości, a już policja dostała zawiadomienie, że ktoś tablicę zamalował farbą.

Stróże prawa ostro wzięli się do roboty, sprawdzili dokładnie nagrania z monitoringu i lada moment sprawca tego czynu znajdzie się w ich rękach.

Trzeba przyznać, że czasami nasza policja potrafi zadziałać błyskawicznie. Szkoda, że tylko w tym przypadku, bo jakże często nie potrafi wykryć sprawcy ataku na tych, którzy stają na ulicach w obronie demokracji i praw obywatelskich. No ale to zupełnie inna sytuacja.

Tutaj musi się wykazać, bo nie ma wyjścia, bo to sprawa priorytetowa, w innych przypadkach ma prawo udawać, że jest głucha i ślepa, bo tego wymaga od niej obóz władzy.

Nie pochwalam niszczenia pomników, tablic itp., ale jednak trzymam kciuki za sprawcę, by udało mu się przeżyć moment zatrzymania, bo wiadomo…różnie z tym dzisiaj bywa.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dron
Dron
13 września 2021 12:16

Prawie nikomu niepotrzebne bałwochwalstwo.

HENRYK
HENRYK
13 września 2021 12:30

WIELKI POLAK —– 1.58 CM Z KAPELUSZEM . TEŻ MI WIELKOŚĆ.

Nayabuck
Nayabuck
13 września 2021 14:31
Reply to  HENRYK

Wielkość nie zależy od wzrostu tylko od czynów – więc odesłał Steinbach protokół odbudowy Warszawy – to jest in plus. Patronował zdrajcy Macierewiczowi mordować polski wywiad (niesławny „raport Macierewicza” na temat WSI – to na minus. Na początku lat ’90-tych ostro włazili Wałęsie w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.
Swoją drogą przypomina mi to gadanie o „Bolku.” Wychodzi na to, że wg własnej narracji ochoczo popierali agenta służb. W innym wypadku lokaje Kaczyńscy zdradzili człowieka któremu służyli. Tak czy inaczej żadnego z braci – zdrajców nie można nazywać wielkim.

Predator
Predator
13 września 2021 15:03

Przez jego nieodpowiedzialność doszło do tragedii, zginęło 96 osób. pislam z pojebem genetycznym macierewiczem próbują udowodnić Polakom że to był zamach i z tragedi zrobili cyrk dla ubogich. Poki nie zacznie się mówić prawdy, będziemy dalej ośmieszani przez tych szaleńców. Jak można kogoś takiego nazywać, Wielkim Polakiem??????
To bałwochwalatwo uwłacza Wielkim Polakom.

jańcio wodnik
jańcio wodnik
13 września 2021 15:37

piękny napis i ładnie powiedziane, więc dlaczego rządy brata autora tych słów są całkowitym przeciwieństwem ich intencji czemu rządzi nami kleptokratura?

Lehoo
Lehoo
13 września 2021 15:51

Profesorem na UG Kaczyński też był marnym. Zero badań, zero publikacji po habilitacji, zero dyplomantów, zero doktorantów. Książki profesorskiej też nie napisał.