Krystyna Pawłowicz deklaruje, że odchodzi z polityki

Sąd zdecydował. Jerzy Owsiak będzie musiał przeprosić Krystynę Pawłowicz

– „Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę” – poinformowała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Pamiętamy, że posłanka PiS wcześniej deklarowała m.in. wyciszenie się i jakoś słowa nie dotrzymała…

Internauci zastanawiali, czy decyzja Pawłowicz nie jest spowodowana nieuwzględnieniem jej na listach PiS przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. – „To Pani Poseł decyzja, czy prezesa Kaczyńskiego?”;

– „Nie dostała żadnego miejsca na liście, bo nawet PiS miał dość takiego oszołoma, który bardziej szkodzi niż pomaga”; – „Bardzo mi smutno że pani rezygnuje, była pani jednym z najsłabszych ogniw prawicy. W pani lidze grali Żalek, Suski, Pięta itd. Kto teraz będzie kompromitował PIS?”; – „Szkoda. Szkoda, że tak późno. I oby na pewno” – pisali w komentarzach.

Kreślą też scenariusze tego, co – zdaniem internautów – będzie robiła Pawłowicz: – „Czyli teraz jakiś zarząd spółki skarbu państwa, ambasada czy konsulat? Z czegoś trzeba żyć”; – „W grudniu kończy się kadencja 3 sędziów TK”; – „Może Pani Krystyna Pawłowicz będzie kandydować na urząd prezydenta, będzie podpisywać ustawy szybciej niż Pan Duda”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
echPolka gorszego sortuBartantyuzurpatorZen Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Nareszcie może pójdzie w cholerę.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Akurat. Wróci jak bumerang, tego możemy być pewni.

Mariola
Mariola

Nie wierzę. Ale jeśli to prawda, to bardzo się cieszę.
O jednego chama mniej w polityce.

Bart
Bart

Też nie wierzę. Pisiory już tak mają. Kłamią ile wlezie. Tym niemniej polityka bez tego wora nienawiści – pomarzyć miło.

Zen
Zen

Niech śpię…..lą.

antyuzurpator
antyuzurpator

Wątpię, czy będzie mniej tego czegoś w mediach i w sieci. Dotychczas musiała chować mordę w kubeł, jak jej drabinkowy rozkazał, a teraz będzie mogła bez nadzoru pyszczyć np. na portalach społecznościowych.

ech
ech

Ma dorobek do historii przejdzie „Unijna szmata”…