Krystyna Pawłowicz ma żal do Andrzeja Dudy

Pawłowicz znowu obraża swoimi wpisami

Poszło tym razem o profesora Michała Królikowskiego, jednego z doradców Andrzeja Dudy, a w rządzie PO-PSL wiceministra sprawiedliwości. To on ma pracować nad prezydenckimi projektami ustaw o KRS i SN.

Krystyna Pawłowicz wyraźnie wzburzona napisała: – „No, przecież nie głosowaliśmy na pana Królikowskiego, osobę bez jakiegokolwiek mandatu, ani na jego osobiste wizje wymiaru sprawiedliwości… Głosowaliśmy wyraźnie i stanowczo za projektami PiS… No, to co jest z szacunkiem dla tej demokracji…? Dlaczego ktoś łamie jej zasady…?”.

No, przecież nie głosowaliśmy na pana Królikowskiego, osobę bez jakiegokolwiek mandatu, ani na jego osobiste wizje…

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 20 sierpnia 2017

Posłanka PiS na swoim profilu wdała się w dyskusję z internautami, w której dowodzi, że prof. Królikowski niewłaściwie przygotuje projekty ustaw, czyli nie w „jedynie słusznym” duchu PiS. Jak to się ma do demokracji, wie pewnie tylko ona…

 

Pawłowicz niewątpliwie jest wyrazicielką poglądów swojej partii. Nie bez powodu też prof. Królikowskiemu poświęcono także materiał w „Wiadomościach” TVP, w którym podjęto próbę zdyskredytowania go. Kolejne tego typu materiały z pewnością już wkrótce zobaczymy. Na linii Pałac Prezydencki – Nowogrodzka iskrzy więc coraz bardziej.
(Źrodło: naTemat)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
shaqMariolaZgredzinkasmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Największej publicznej chamicy dedykuję dowcip-zagadkę: Pytanie Czarne, ma trzy nogi i wisi na ścianie. Co to jest? Nie wiem. No jak to – fortepian. Fortepian na ścianie! a co komu do tego jak ja mebluję mieszkanie. Co niewyżytej babie do tego kogo zatrudnia PAD. Ja nie szanuje ani PADa ani Królikowskiego ale baba niech się nie wcina.

shaq
shaq

Przytaczając pewien znany baner: jeśli życzysz krystynie seksu, zatrąb.

Zgredzinka
Zgredzinka

Czyli propozycje ustaw PAD zostaną w sejmie przemielone i wyplute do kolejnej poprawki.
Oby nie było tak, że PAD będzie zmuszony wetować wszystko co teraz z sejmu wyjdzie.
Nie ma jednak wątpliwości, że żadne działanie PAD-a nie zatrzyma już dzieła zniszczenia, bo jemu również jest bardzo daleko od umiłowania liberalnej demokracji.
Tak czy siak, będziemy mieli dyktaturę i państwo policyjne.

Mariola
Mariola

Oj! Kryśka! Kryśka!