Krystyna Pawłowicz znów „z pełną klasą” uaktywniła się w sieci

Krystyna Pawłowicz wieloletnią działaczką komunistycznej organizacji studenckiej?

Kilka tygodni temu posłanka Pawłowicz zapowiedziała dłuższą przerwę w swojej aktywności internetowej. Chyba jednak milczenie jest dla niej zbyt trudne, bo posłanka znów jest obecna w sieci. Pierwszą osobą, którą posłanka postanowiła obrazić był oczywiście „największy wróg Polski” – Donald Tusk. „D.TUSK,SKORO ‚PolskośćToNienormalność’, brał pan udział w OBALENIU rządu PL przez służby PRL,w UE jest pan reprezentantem Niemiec, porzucił pan urząd premiera PL dla fuchy zagranicznej,TO niech pan już zostawi tę znienawidzoną Polskę i nas w świętym spokoju” – pisze na Twitterze pani profesor.

Jakby tego było mało, Pawłowicz odniosła się również do – delikatnie pisząc – niewybrednego filmiku przedstawiającego grzebiącego w pupie orangutana (raczej goryla?), który opatrzony był podpisem: „Gdybyście się zastanawiali, czym się zajmuje Donald Tusk w Brukseli…”.

Film wraz z podpisem został zamieszczony na TT przez jedną z internautek i oczywiście zyskał zainteresowanie Krystyny Pawłowicz, która dodała do tego własny komentarz: „Ale po co wkładał na siebie futro? I tak go rozpoznajemy po gibkim całokształcie … „. 

Jak widać pani poseł wciąż tryska humorem i pełną kulturą.

wb

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
LehooWiewatralalalaGrzegorzMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zofia J
Zofia J

Zazdrościsz mu tej gibkości w figurze i w języku. W przeciwieństwie do Ciebie, nie dosięgasz mu do pięt. A parszywy język jaki masz odwróci się niedługo od Ciebie.. Po Tobie nikt nie będzie płakał . NIKT , boli ??

Zbyszek
Zbyszek

Niby Polacy tacy chętni do pomagania a jakoś nie widzę chęci do zorganizowania pomocy medycznej dla tej biednej staruszki.

Janina
Janina

I co panie Kaczyński, podobają się panu „występy” pana przybocznej ? Pełna kultura, prawda? Takie „subtelne”. pisowskie poczucie humoru. Ta pani już mnie niczym niegodziwym nie zaskoczy, ale tolerowanie w partii jej wyskoków jest zadziwiające. A może to takie właśnie są te słynne „przekazy dnia” z Nowogrodzkiej ? No to gratuluję takiej karnej i wiernej zawodniczki !

Zenon
Zenon

Krycha codziennie wydłubuje palcem z kiszki stolcowej ziarenka kukurydzy po sałatce z kebabem.

Aleksander
Aleksander

Powiedzieć o tej kobiecinie,że jest źle wychowana to stanowczo za mało.Powiedzieć,że to głupie chamidło to stwierdzenie faktu.Totalne dno czyli 100% PiS.

Zwinka
Zwinka

Ale panna Krycha to mogłaby założyć futro, aby udowodnić swoją przynależność do człekokształtnych, bo innych symptomów to ze świecą szukać.

smętek
smętek

To wszystko to nie są słowa nienawiści i Krycha, uzurpująca sobie tytuł naukowy profesora, będzie dalej brylowała wśród wyznawców Kaczyńskiego.

Maria
Maria

Ani humor ani kultura ani chamstwo, a po prostu choroba z tęsknoty za jakimś facetem (choćby nawet gorylem), który by …

Marek
Marek

Pani profesor? Jakiś czas temu słyszałem, że stanowisko wiążące się z tytułem profesora jej odebrano, więc i tytuł jej nie przysługuje. Czy ktoś ma nowe informacje? Odzyskała stanowisko, czy może niejaki Andrzej D, zamieszkujący w pałacu prezydenckim nadał jej tytuł „belwederskiego profesora”?

Grzegorz
Grzegorz

Panika w obozie „dobrej” zmiany niektórym rozum odbiera , innego wytłumaczenia nie widzę.

tralalala
tralalala

Pasuje Pani do tego Orangutana, więc gibko dołączyć do9 niego. HEJ

Wiewa
Wiewa

Chyba za ciasno pannie Krysi w tej szafie, w której prezesunio ją ukrył. Nie wysiedzi w niej do jesieni….

Lehoo
Lehoo

Nie widzę powodów do reklamowania tego defekującego gębą babona