Krzysztof Brejza szefem sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej

Brejza o tajnej grupie atakującej w internecie jego i jego rodzinę: „Tak działa kombajn nienawiści i hejtu”

Poseł PO Krzysztof Brejza pokieruje sztabem wyborczym koalicji PO, Nowoczesnej oraz Inicjatywy Polskiej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Adam Szłapka z Nowoczesnej został sekretarzem sztabu. Znaleźli się w nim także m.in. wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, europoseł PO Bartosz Arłukowicz, liderka IP Barbara Nowacka, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Brejza powiedział, że sztab wyborczy koalicji to „drużyna specjalistów od zwycięstw – osób, które cechują trzy rzeczy: fachowość, determinacja z odwagą, ale przede wszystkim głęboka pokora, ciężka praca i słuchanie mieszkańców, obywateli„. – „To gwarantujemy: będziemy ciężko pracować” – powiedział nowy szef sztabu. Dodał, że sztab ma mieć charakter otwarty. – „Chcemy stworzyć taką formułę, żeby każdy z sympatyków w tej kampanii uczestniczył, ze swoimi pomysłami, również z aktywnością potem w terenie” – zaznaczył Brejza.

Wesprzyj KODUJ24.PL

Z kolei Arłukowicz podkreślił, że to właśnie kampania bezpośrednia jest kluczem do sukcesu wyborczego. – „Czas kampanii opartych tylko na konferencjach prasowych, na wielkich billboardach tak naprawdę powoli mija. Dzisiaj kluczem jest rozmowa z ludźmi, pojechanie do powiatów, do gminy, do najmniejszej wioseczki, wioski” – mówił Arłukowicz.

Kampanię opozycji wspierają samorządowcy. – „Wielu wójtów, burmistrzów, prezydentów, radnych, starostów uważa, że sytuacja jest nadzwyczajna w Polsce, że zagrożone są nasze społeczności lokalne, samorząd, przyszłość Polski. Dlatego podjęliśmy decyzję o czymś dla nas nadzwyczajnym, czyli zorganizowanym, aktywnym udziale samorządu terytorialnego – wójtów, burmistrzów, prezydentów w wyborach parlamentarnych” – stwierdził prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.

bt

źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MirandaHerodAntypisewapisoffNutka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nutka
Nutka

I to jest wreszcie bardzo dobra wiadomość:).

pisoff
pisoff

Poprawić należy, że to dopiero pół dobrej wiadomości………Nadal brakuje konkretów programowych i aktywności w terenie, Oby udało się nadrobić opóźnienie……Wystarczy porównać z kampanią pisuarów!

ewa
ewa

a ja mysle, że nadrobia , bą są mądrzy, aktywni i trzeba byc dobrej mysli bo jeszcze 4 lata rządów juz nie wytrzymam i spakuje walizki i wyjade z tego kraju

ewa
ewa

Brejza, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo dobra wiadomość , cos czuje, że będzie dobrze, jeszcze do ekipy Arłukowicz i nadzieja

HerodAntypis
HerodAntypis

No i prawidłowo! Bardzo dobry ruch tej wąskiej koalicji. Bez sensu jest czekać na lewicę i śmieszny PSL. Niech dalej grymaszą jak stare baby w Ciechocinku i liczą, że ktoś je poprosi do tańca. Nic z tego. Noc minie nadaremnie. Te okruchy ledwo na przystawkę się nadają, a stawiają warunki jak butelka wybornego wina. A tak przy okazji obiadu, gdyby Żeromski pytał się Gdzie je Grzechu?, to Czarnecki powiedział, że Schetyna jest passe. Schowali go jak PiS Macierewicza.

Miranda
Miranda

Trzymam kciuki . Młodzi i pracowici , naprzód. Już szykuję swój balkon na baner wyborczy koalicji konstytucyjnej . A co pisiory mogą a my nie !?