Krzysztof Brejza szefem sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej

Krzysztof Brejza szefem sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej

Poseł PO Krzysztof Brejza pokieruje sztabem wyborczym koalicji PO, Nowoczesnej oraz Inicjatywy Polskiej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Adam Szłapka z Nowoczesnej został sekretarzem sztabu. Znaleźli się w nim także m.in. wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, europoseł PO Bartosz Arłukowicz, liderka IP Barbara Nowacka, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Brejza powiedział, że sztab wyborczy koalicji to „drużyna specjalistów od zwycięstw – osób, które cechują trzy rzeczy: fachowość, determinacja z odwagą, ale przede wszystkim głęboka pokora, ciężka praca i słuchanie mieszkańców, obywateli„. – „To gwarantujemy: będziemy ciężko pracować” – powiedział nowy szef sztabu. Dodał, że sztab ma mieć charakter otwarty. – „Chcemy stworzyć taką formułę, żeby każdy z sympatyków w tej kampanii uczestniczył, ze swoimi pomysłami, również z aktywnością potem w terenie” – zaznaczył Brejza.

Wesprzyj KODUJ24.PL

Z kolei Arłukowicz podkreślił, że to właśnie kampania bezpośrednia jest kluczem do sukcesu wyborczego. – „Czas kampanii opartych tylko na konferencjach prasowych, na wielkich billboardach tak naprawdę powoli mija. Dzisiaj kluczem jest rozmowa z ludźmi, pojechanie do powiatów, do gminy, do najmniejszej wioseczki, wioski” – mówił Arłukowicz.

Kampanię opozycji wspierają samorządowcy. – „Wielu wójtów, burmistrzów, prezydentów, radnych, starostów uważa, że sytuacja jest nadzwyczajna w Polsce, że zagrożone są nasze społeczności lokalne, samorząd, przyszłość Polski. Dlatego podjęliśmy decyzję o czymś dla nas nadzwyczajnym, czyli zorganizowanym, aktywnym udziale samorządu terytorialnego – wójtów, burmistrzów, prezydentów w wyborach parlamentarnych” – stwierdził prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.

bt

źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MirandaHerodAntypisewapisoffNutka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nutka
Nutka

I to jest wreszcie bardzo dobra wiadomość:).

pisoff
pisoff

Poprawić należy, że to dopiero pół dobrej wiadomości………Nadal brakuje konkretów programowych i aktywności w terenie, Oby udało się nadrobić opóźnienie……Wystarczy porównać z kampanią pisuarów!

ewa
ewa

a ja mysle, że nadrobia , bą są mądrzy, aktywni i trzeba byc dobrej mysli bo jeszcze 4 lata rządów juz nie wytrzymam i spakuje walizki i wyjade z tego kraju

ewa
ewa

Brejza, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo dobra wiadomość , cos czuje, że będzie dobrze, jeszcze do ekipy Arłukowicz i nadzieja

HerodAntypis
HerodAntypis

No i prawidłowo! Bardzo dobry ruch tej wąskiej koalicji. Bez sensu jest czekać na lewicę i śmieszny PSL. Niech dalej grymaszą jak stare baby w Ciechocinku i liczą, że ktoś je poprosi do tańca. Nic z tego. Noc minie nadaremnie. Te okruchy ledwo na przystawkę się nadają, a stawiają warunki jak butelka wybornego wina. A tak przy okazji obiadu, gdyby Żeromski pytał się Gdzie je Grzechu?, to Czarnecki powiedział, że Schetyna jest passe. Schowali go jak PiS Macierewicza.

Miranda
Miranda

Trzymam kciuki . Młodzi i pracowici , naprzód. Już szykuję swój balkon na baner wyborczy koalicji konstytucyjnej . A co pisiory mogą a my nie !?