Krzysztofowi Ziemcowi żarty zdecydowanie nie wychodzą

Krzysztof Ziemiec w opałach…

Gwiazdorowi flagowego programu „Wiadomości” TVP Krzysztofowi Ziemcowi już nie raz udało się „błysnąć” niekonwencjonalnym dowcipem. W 2015 r. w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta prezenter zamieścił na Twitterze fotografię z gestem zwycięstwa i z wizerunkiem triumfującego Andrzeja Dudy. Odpowiadając na krytykę, zapewniał wtedy, że to tylko taki niewinny żart. Teraz z kolei próbował zbagatelizować słowa Micka Jaggera na temat wieku sędziów SN. Jak to wyszło? Widać i słychać…

Podczas koncertu na Stadionie Narodowym wokalista The Rolling Stones nawiązał jednoznacznie do aktualnych zmian w Sądzie Najwyższym. Tysiące zgromadzonych na trybunach widzów usłyszały:

„Polska to piękny kraj. Jestem za stary, by być sędzią. Ale jestem wciąż młody, by śpiewać”. Wypowiedź po polsku została przyjęta owacjami, a sieć zalały nagrania ze słowami legendy rock&rolla.

https://twitter.com/KZiemiec/status/1016184795443990530

O wsparcie dla walczących o niezależność polskiego sądownictwa muzyków The Rolling Stones poprosił Lech Wałęsa. Na wieść o tym zakpił na Twitterze minister Joachim Brudziński: „Ja sądzę, że do Julio Iglesias a kto wie jak Pan Wałęsa się rozkręci to może i do samej Kim Kardiashian napisze”. Teraz pewnie   nie tylko jemu jest głupio…

Gdy prośba Wałęsy znalazła odzew i gdy słowa Jaggera odnotowały światowe media, PiS- owcy robią co się tylko da, by je zbagatelizować.

Na pomoc pospieszył Krzysztof i znowu… „zażartował”: Czy to prawda że jakiś słynny brytyjski artysta dziś w Warszawie śpiewał coś o pieniądzach z OFE?” – zapytał. Niestety znowu wyszło blado i kiepsko.  Patryk Chilewicz, naczelny „Vogule Poland” „przyciął” mu, że żart jest smutny i żałosny.

/p/

Źródło: naTemat

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anda
Anda

No cóż, Ziemiec jaki jest każdy widzi. Po prostu się sprzedał, dla dzennikarza to niewybaczalne. Jak wszyscy wiemy, za swoją stronniczość bierze grubą kasę.