Ks. Kneblewski namawiał do bicia dzieci?

Ks. Kneblewski znowu szokuje: „Przymusowe szczepienia to hodowanie ludzi jak bydło...”

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie ks. Romana Kneblewskiego. Chodzi o jego wpis umieszczony w sieci w ubiegłym roku. Pod zdjęciem dziecka przyjmującego komunię, ks. Kneblewski napisał: – „Po katolicku: na kolanach i do ust. A na rękę co najwyżej trzciną”.

 

Według Ośrodka, to nawoływanie do przemocy wobec dzieci. – „Ksiądz chce, by dziecko było przy tej czynności dodatkowo poniżane i upokarzane. Zgodnie z instrukcją dziecko ma przy wymierzaniu takiej kary klęczeć i ma być bite kijem trzcinowym po wyciągniętych rękach. W naszej opinii ksiądz Kneblewski, który opublikował instrukcje znęcania się nad dziećmi, powinien stanąć przed sądem za publiczne nawoływanie i pochwalanie przestępstwa” – napisano na Facebooku Ośrodka. Przypomniano, że duchowny był zatrudniony w szkole i pracował z dziećmi.

Szef Ośrodka Konrad Dulkowski tłumaczy „GW”, dlaczego dopiero teraz zawiadamiają prokuraturę. – „Podobnie jak większość odbiorców, w pierwszym momencie zwróciliśmy uwagę na podtekst seksualny wypowiedzi. Później dotarło do nas, że druga jej część jest równie ważna. Zachęca do znęcania się nad dziećmi, co jest nawoływaniem do przestępstwa” – powiedział Dulkowski.

 

„Księdza to ja sama mogłabym potraktować tak, jak on chce traktować dzieci”; – „Chodzące miłosierdzie z trzciną w ręku”; – „Oj, obiłbym po tym ryju skur***na… Serio… Już nawet nie za tą trzcinę, a za coś znacznie gorszego, bo godzącego w dopiero rozwijające się poczucie własnej wartości małego człowieka – za owo poniżanie i upokarzanie!” – komentowali internauci.

Wielokrotnie pisaliśmy o tym duchownym, m.in. w artykule „Kneblewski – bydgoski kapłan ksenofobii i nacjonalizmu”. On też zrównał pary żyjące bez ślubu kościelnego i homoseksualistów z pedofilami.

bt

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
spitwajerChermesRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Oj naiwni, naiwni, jak dziecko we mgle…
Nie widzieli, jak „Sędzia Najwyższy” Zerro tańczył z innymi członkami pisowskiego (nie)rządu u ojca Muchomorka zachwalając zespół ABBA? A teraz, już po wyborach przepchnięto kolejne prokościelne ukazy. Zaraz jakiś ziobrowy kauzypedra wyjaśni, że ten Knebel nie miał nic złego na myśli. Wręcz przeciwnie, miał na względzie dobro dziecka.

Chermes
Chermes

„Po katolicku: na kolanach i do ust. A na rękę co najwyżej trzciną”. No cóż, taka instrukcja wyglada jak fragment podręcznika dla pedofili – sadystów. Czyżby „epidiaskop” taki podręcznik wśród kleru rozprowadzał?

spitwajer
spitwajer

Trzeba ze skargą też do Watykanu i do mediów Włoskich, jak się robi głośno w okół jakiegoś funkcjonariusza klechistanu to mogą zareagować choćby dla tego by pokazać, że coś robią by ludzie nie mówili tylko o najgorszych zbrodniach, pedofili, skrytobójstwach, związkach z mafią itd.