Ks. Kneblewski znowu szokuje: „Przymusowe szczepienia to hodowanie ludzi jak bydło…”

„Kapelan narodowców” pozbawiony parafii. Zapadła decyzja Watykanu

Kapelan narodowców ks. Roman Kneblewski nie od dziś szokuje swoimi wypowiedziami i postępowaniem. Przypomnijmy choćby jego niedawne słowa: Ks. Kneblewski – akcja „Zostań w domu” to „ogłupianie” i „zastraszanie”.

 

Tym razem podzielił się na Twitterze taka oto „mądrością”: – „Przymusowe szczepienia to hodowanie ludzi jak bydło…”. Dołączył rysunek, który pewnie jego zdaniem miał być prześmiewczy.

Jeden z internautów próbował z nim dyskutować: – „Proszę księdza, naprawdę ksiądz szkodzi Kościołowi. A (łagodne) demo świata bez szczepionek właśnie ćwiczymy. Ospa czy nawet odra cięłyby oczywiście dużo agresywniej”. W odpowiedzi Kneblewski napisał: – „Szczepionki są różne, a my mamy własny rozum i daną nam od Boga wolną wolę. Zatem niech nikt nie uzurpuje sobie prawa do przymusu. Kto sądzi inaczej, ten ma duszę niewolnika. Pozdrawiam”.

 

Internauta podjął jeszcze jedną próbę: – „Szczepionki działają, gdy większość jest zaszczepiona. Takie samo współdziałanie społeczne jak każde inne. Gdy we wsi ludzie wspólnie składają się na remont drogi, a jeden mówi „wała, nie dam”, to nie wyzwala się z niewoli, tylko jest świnią”. Na to już Kneblewski nie zareagował.

Zareagowali natomiast inni internauci: – „Rozumiem, że to w Kościele powszechne zabierać głos w temacie, o którym się nie ma bladego pojęcia. Proszę się rozejrzeć – ludzie siedzą zamknięci w domach i czekają na szczepionkę, aby móc wrócić do normalnego życia. Cały świat robi co tylko może, aby ograniczyć skutki jej braku”; – „Kolejny dowód na to, że nic nie ogłupia ludzi tak jak religia”; – „Coś mi się wydaje że nie ma ksiądz dyplomu z medycyny. Brak pewności i narażanie ludzi na chorobę to łamanie przykazania nie zabijaj. Nie jest ksiądz ekspertem, a śmieszne obrazki znalezione w internecie nie są mądrzejsze niż dziesiątki tysięcy lekarzy”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JanuszKiksikandrzejLehooWłodzimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Ksiądz Kneblewski stanowi żywy dowód na to, że starokawalerstwo i ślubowana wstrzemięźliwość seksualna wali w dekiel. Jeden szczuje i wygraża, drugi obmacuje i gwałci dzieci, a trzeci pie…….li idiotyzmy.

HerodAntypis
HerodAntypis

” Przymusowe szczepienia to hodowanie ludzi jak bydło…”.
Przymusowe chrzczenia to znakowanie ludzi jak bydło.
Najważniejsze, aby się urodził, a potem xuj z nim. Niech choruje, niech się męczy, bo cierpienie sprawia radość panu. Cierpienie jest nieodłączną częścią choroby więc chorą jest religia, gdzie jedyną drogą do zbawienia jest cierpienie.

Zwinka
Zwinka

Szkoda, że nie ma szczepionki przeciwko kościelnej ciemnocie.

Lehoo
Lehoo

Ależ jest: porządna edukacja w świeckiej szkole

Zwinka
Zwinka

Ba. Wiadomo, ale skąd takie wziąć ???

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Takiego sukienkowego idiotę należy ignorować, a nie poświęcać mu uwagę.

Włodzimierz
Włodzimierz

Przecież to oni hodują ludzi jak owce. Nie dla dobra owiec, ale po to żeby je strzyc i strzygą przy każdej okazji!

Lehoo
Lehoo

Urodzaj na zabobonnych durniów wielki mamy

andrzej
andrzej

Kto tego księdza wyhodował?

Kiksik
Kiksik

Szanowni rodzice księdza musieli go szczepić jako dziecko, dzięki temu nie umarł na Heine Medina, koklusz, szkarlatynę etc. Przypuszczam, że jest im za to wdzięczny, cymbał skończony!!!!

Janusz
Janusz

Brawo księże Kneblewski