Ksiądz porównał pielęgniarki do „diablic”. „Czułem się jak w piekle”

Ksiądz Kneblewski nie wie, co czyni…

Ksiądz prałat Roman Kneblewski prowadzi wideobloga pt. „Tuba Cordis”, w którym na bieżąco komentuje wydarzenia społeczno-polityczne i religijne.
Tym razem wypowiedział się na temat Strajku Kobiet:

To są tylko jedne wulgaryzmy, same wulgarne słowa, skandowane, wykrzykiwane. I to mało, że to kobiety tak wrzeszczą, robią ze swoich ust kloakę, to nawet dziewczynki nieletnie mają w swoich rękach transparenty z wulgaryzmami i też krzyczą” – skomentował na nagranym przez siebie filmiku prałat.

Powiedział też o wizycie w szpitalu, skupiając się na widoku pielęgniarek, ubranych w czarne maseczki z błyskawicami (symbolem Strajku Kobiet – przyp. aut.).

W czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy” – uzupełnił autor filmiku.

Ksiądz Roman Kneblewski nie po raz pierwszy szokuje skrajnymi poglądami. Duchowny od lat uchodzi za „kapelana narodowców” – w ostatnim czasie dołączył nawet do popularnego wśród radykalnych prawicowców ruchu „antycovidowców”. Publicznie zapewnia o tym, że koronawirus jest wyłącznie spiskiem lewaków.

Ksiądz do niedawna był proboszczem pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Ze stanowiska został odwołany dopiero w drugiej połowie ub.r.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Duma narodowa
Duma narodowa
23 listopada 2020 06:57

A czego można spodziewać się po bandziorze w czarnej sukni. Jeżeli nie pedofil to cham!

Marek
Marek
23 listopada 2020 09:58

Jak skomentować słowa zwykłego buraka w sutannie? Bo kogoś takiego naprawdę nie powinno nazywać się księdzem. Może życzyć mu aby wpadł w ręce tych „diablic” ? Chociaż nikomu nie powinno życzyć się źle, to tylko takie doświadczenie pomogło by otworzyć oczy? Wątpię. Burak pozostanie burakiem i sutanna tego nie zmieni

Waldemar
Waldemar
23 listopada 2020 10:04

Chciałbym być w miarę obiektywny, a nie śledzę videobloga ks. Kneblewskiego, więc nie jestem w stanie ustalić, jak oceniał ostatni „Marsz Niepodległości”. Czy podobnie jak Maciarewicz oceniał, ze był to wspaniały marsz patriotycznej młodziezy, której przeszkadzała policja?

Lehoo
Lehoo
23 listopada 2020 11:15

Chorą optykę ma ten zabobonny dureń. W pielęgniarkach-aniołach diablice widzi.

Zwinka
Zwinka
23 listopada 2020 11:25

Tępy, nazistowski tłuk. Przez takich bydlaków Polska ginęła w przeszłości i może zginąć teraz,

BarneyG
BarneyG
23 listopada 2020 11:32

„- Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się jak w piekle – mówi Roman Kneblewski, ksiądz-kapelan narodowców”

Mam pytanie, co on w ogole robil w szpitalu? Czyzby jego wiara w urojonego przyjaciela byla mniejsza niz wiara w nowoczesna medycyne?

Przypomne tylkoe, ze kiedy „Flaszka” Glodz potrzebowal nowej watroby, to nie bylo „jak trwoga to do boga”, ale poszukiwanie najlepszych specjalistow w prywatnych klinikach. W rece opatrznosci oddal sie dopiero po udanych przeszczepie watroby.

Tyle w temacie i „wiary” pod publiczke.

HENRYK
HENRYK
23 listopada 2020 12:18

RZĄDZĄCA MAFIA PLANUJE WYSŁAĆ DO WALKI Z COVID19 DENTYSTÓW. BŁĄD MAMY W POLSCE PONAD 25 TYSIĘCY KSIĘŻY, NIEROBÓW KOSZTUJĄCYCH NAS OGROMNE PIENIĄDZE ,PONADTO MAJĄ PEŁNO FRAZESÓW NA TEMAT SWOJEGO ALTRUIZMU I POŚWIĘCENIA. MAJĄ SZANSE UDOWODNIĆ, ŻE TAK JEST NAPRAWDĘ . HASŁO DNIA …. KSIĘŻA DO SZPITALI ,NIE Z TAK ZWANĄ „POSŁUGĄ” LECZ DO PRACY. AMEN

Ryszard
Ryszard
25 listopada 2020 00:03

A ty skąd, kiecunie, wiesz, jak się czuje w piekle? Wysłannikiem szatana jesteś?

Piotr
Piotr
26 listopada 2020 15:20

Trzeba było wypier……ć!!!!