Ksiądz Sławomir Marek: „…jako kobieta jest pani potencjalną prostytutką”

Ksiądz Sławomir Marek: „…jako kobieta jest pani potencjalną prostytutką”

Kolejny, który idzie w zaparte i udaje, że nie ma problemu pedofilii w polskim kościele. To ksiądz Sławomir Marek, proboszcz parafii w Stanowicach na Dolnym Śląsku.

Duchowny wyrobił sobie opinię o filmie, choć nawet go nie obejrzał. Po co, jeśli on i tak wie, że „w filmie WSZYSCY zboczeńcy to księża. w życiu 1 na 1000… Nie będę oglądał tego gniota, bo nie ma tam dziennikarzy, lekarzy, sędziów itd. A zboczonych księży nie bronię”.

Ksiądz Marek należy do tych, którzy usiłują przekonać opinię publiczną, iż pedofilia w kościele to tylko malutki margines, a tak naprawdę problemem są ci, którzy „dziś walczą z pedofilią Sekielski, Morozowski, Kopacz, Schetyna i Biedroń… promując pederastię, aborcję, upadek sztuki i moralności. Chodzą w pochodach dla zboczeńców a przechodząc koło kościoła głośno krzyczą no pasaran! Żałosne to i tyle!”.

Kiedy jedna z internautek zareagowała na wpisy księdza, ten w swej odpowiedzi przekroczył wszelkie granice, pisząc „A pani jest wstyd za prostytutki z Grójca??? powinno pani być przecież jest pani kobietą! mało tego jako kobieta jest pani potencjalna prostytutką”.

Reakcja Diecezji Świdnickiej była natychmiastowa. Ksiądz Marek obiecał panować nad swoimi emocjami, a „Świdnicka Kuria Biskupia oświadcza, iż Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stanowicach po rozmowie z Księdzem Biskupem Ignacym Decem, Biskupem Świdnickim, przeprasza wszystkich, którzy mieli prawo poczuć się tymi wypowiedziami urażeni”.

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

17
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
wiewaCharlotteMarkMaciek123454321Atka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tylko nie Zmieniajcie niczego
tylko nie Zmieniajcie niczego

No tak Proste tłumaczenie złodzieja przecież wszyscy kradną więc po co to zmieniać. Niestety wielu duchownych tak mysli i zamiast jechać do prostytutki do Grójca kombinuje jak sobie ulżyć na plebanii.

Hanna
Hanna

Mógł się zabrać za gospodynie One wiedziały po co idą

erwinek
erwinek

w Grójcu muszą zapłacić i na dodatek uważać aby ich wierni nie zobaczyli . Na plebani mają za darmo , czyściutko , cieplutko drzwi na klucz i spoko.

Zwinka
Zwinka

Było korzystać z prostytutek z Grójca i trzymać łapy z dala od naszych dzieci. Ale nie. Dzieci smakują im bardziej… Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to zboczone towarzycho uważa dzieci za należną im. „dzieciecinę”. Nie da się inaczej wyjaśnić bezczelności z jaką opędzają się od zarzutów.

Maciek123454321
Maciek123454321

A czy panu ksiundzu nie przyszło do głowy, że jeśli owa pani jest potencjalną prostytutką, to pan ksiundz jest potencjalnym pedofilem?…….. Chyba, że pan ksiundz jest impotentem, wtedy będzie impotencjalnym pedofilem.

daroo
daroo

Ale se chociaż „pomymli” 🙂

Maciek123454321
Maciek123454321

Zastępca członka – towarzysz Paluszek?………

Jabis
Jabis

Więcej takich rozjuszony Marków! Na wybory … jak znalazł.

Lehoo
Lehoo

Hej, zabolało zabobonnego opasa w kolorowym ponczo. I bardzo dobrze, tak miało być. Niech boli i niech przejmie strachem.

św.Augustyn
św.Augustyn

Od chamstwa, arogancji, głupoty, pychy i pazerności Twych ziemskich urzędników uchowaj nas Panie Boże!
Czyż są Ci Panie potrzebni tacy pośrednicy?!

proste pytanie
proste pytanie

Jestem przerażony! Czy on mówi też o swojej matce? Czy przypadkiem nie bluźni takim uogólniniem, które -Boże uchowaj – może obrażać NMP Królową Polski?!

Nika
Nika

Wychodzi, ze obraza uczuc religijnych. Gdzie Jojo?

Rafał P
Rafał P

A ten ksiundz to potencjalny alfons.

Atka
Atka

Brak wstydu cham chama chamem pogania .Bezwstydni ignoranci.Mam nadzieję że w piekle skończą bo w piekło wierza

Mark
Mark

Z tą prostytutką to przegięcie!!! W takim razie na zasadzie analogii ksiądz mężczyzna to potencjalny alfons. Takie porównania to obraza kobiet. Nieprawdopodobne jakie poglądy mają niektórzy duchowni… Kościół traci tym samym na wizerunku. Co na to biskupi?

Charlotte
Charlotte

Hmmm nie ma się czym przejmować, gdyby nie prostytutki, księża nie mieli by kogo dymać. Widocznie, wie i ocenia z góry wszystkie kobiety z góry, bo żadnej innej nie zna, na swojej drodze spotkał tylko panie lekkich obyczajów, zresztą każdy ma wolną wolę, jeżeli one wybrały taką drogę, to nikomu nic do tego.

wiewa
wiewa

Maria z Nazaretu była kobietą, miała nieślubnego syna zwanego Yeshua,( który został intronizowany na króla Polski) a wychowywał go Józef z Nazaretu.. czy pan Marek ksiądz, uważa , że była potencjalną prostytutką????