Kto ma władzę ten ma rację

Kurski: „TVP nie faworyzowała ŻADNEGO z kandydatów na prezydenta”

To zadziwiające, ale praktyka pokazuje, że prawie wszystkie kolizje i wypadki drogowe rządowych limuzyn, dzieją się z przyczyn trudnych do rozstrzygnięcia. W przeciwieństwie do zwykłych użytkowników dróg, gdzie w większości problem rozwiązuje na miejscu policja, w przypadku wysoko postawionych notabli „zagadki” piętrzą się i wydłużają czas dojścia do sedna sprawy. Tak jest z ciągle nie zakończonym śledztwem w sprawie wypadku rządowej limuzyny, w Oświęcimiu, niedopowiedzeniami w kwestii poważnej kolizji A. Macierewicza pod Toruniem, czy pękniętej opony w prezydenckiej limuzynie na południu Polski.
Teraz przyszła kolej na szefa TVP Jacka Kurskiego, którego kierowca włączając się do ruchu, na trasie wiodącej z Opola do Warszawy, chcąc wykonać manewr zawracania, miał nie zasygnalizować swojego zamiaru i uderzył w nadjeżdżającego opla astrę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Było to 18 września. Na miejscu wypadku policja wyraźnie wskazała, że winny zderzenia jest kierowca Kurskiego. Ten jednak odmówił przyjęcia mandatu, a po upływie dwóch miesięcy okazało się, że jest zupełnie inaczej. Sprawa trafiła do sądu. Na wniosek kierowcy prezesa TVP został powołany biegły. A ten wydał opinię odmienną od wystawionej na miejscu przez policję. Winnym wypadkowi może być kierowca początkowo uznany za poszkodowanego.

„Mam tego wszystkiego dość. Straciłem samochód i teraz jeszcze chcą zrobić ze mnie winnego – powiedział „Faktowi” kierowca opla, który ma odpowiadać na pytania policji jako sprawca.

Należy jednak zachować spokój, bo ustalenia biegłego nie są jeszcze znane ponieważ, jak czytamy w gazecie, policjanta zajmującego się sprawą nie ma w pracy a „tylko on ma klucze do szafki z dokumentami”.

Po wypadku TVP wydało oświadczenie, w którym zaprzecza informacji o niewłączonym kierunkowskazie. Poinformowano także, że kierowca Jacka Kurskiego prawidłowo rozpoczął manewr. Jak na to spojrzy sąd, już wkrótce się dowiemy.

/p/

Źródło: Fakt

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
antyuzurpatorMordazdradzieckaDamisGrzegorzDamis PZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Damis PZ
Damis PZ

Służbowe limuzyny, rozbuchane ego, rzesza młodych asystentów czy też parasolowi oto jak mocno obecna władza upaja się przywilejami, ale jak to stoi w biblii „pycha kroczy przed upadkiem”. Polacy niezależnie od opcji politycznej nie wybaczają: pychy, pazerności i arogancji !!

Grzegorz
Grzegorz

Nawet jeżeli włączył kierunkowskaz to i tak włączał się do ruchu więc jest winien. Jasne jak słońce. Ta opcja polityczna kłamała , kłamie i będzie kłamać jak nikt inny.

Damis
Damis

Co się dzieje z komentarzami??? Publikowane i znikają….

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Cos takiego mowil Hitler. Jak to sie skonczylo, dobrze wiemy.

antyuzurpator
antyuzurpator

Jak znam życie, moment znalezienia kluczy do szafki z dokumentami dziwnym trafem zbiegnie się z wymianą prezesa sądu, który będzie zajmował się tą sprawą.