Kto zagraża ministrowi Andruszkiewiczowi?

Kto zagraża ministrowi Andruszkiewiczowi?

Wywodzący się ze środowisk nacjonalistycznych Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji uważa, że jest od pewnego czasu śledzony i nie wyklucza, że w sprawę mogą być zaangażowane obce służby.

Andruszkiewicz poczuł się na tyle mocno zagrożony, że złożył zawiadomienie na policji, a całą sprawę opisał na swoim facebookowym profilu.

Dziś w czasie pracy, kiedy poruszałem się po Warszawie, śledziły mnie 2 nieoznakowane, prywatne samochody (niebieski VW Bora oraz niebieska Skoda kombi). Jeździły za na mną wszędzie, zatrzymywały się, goniły kiedy wyjechałem z Sejmu.”

Ponadto wiceminister poinformował, że robiono mu zdjęcia z ukrycia i od pewnego czasu otrzymuje pogróżki, „a nawet życzenia śmierci.” Odczuwając poważne naruszenie własnego bezpieczeństwa Andruszkiewicz zwrócił się o wsparcie do obywateli.

wb
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
AndasmętekZbigniewDamiPZZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

To megaloman. Już prędzej zagraniczne służby zainteresują się Stasiem Boćwiną z Krzywokleszczy i będą go śledziły jak pije nalewki pod sklepem.

Anda
Anda

Dlaczego Andruszkiewicz na każdym zdjęciu wygląda jakby się wargami przyssał do szyby?

PiJar
PiJar

Jak najprościej, a zarazem tanio i skutecznie zorganizować sobie kampanię wyborczą? Poprosić dwóch kumpli, aby jeździli za nami przez cały dzień samochodem, udając agentów wywiadu. Niech zrobią ostentacyjnie z pewnej odległości kilka zdjęć, niech wyślą trochę wiadomości z „groźbami”. Potem trzeba pójść zgłosić to na policję, a przede wszystkim nagłośnić całą sprawę na facebooku i już mamy zapewniony rozgłos. Przecież to oczywiste, że BYLE KOGO służby by nie śledziły!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Ło matko! Jeżdżą za nim! Ale na szczęście oba niebieskie. Gdyby to była Czarna Wołga – o, to co innego.

Maciek123454321
Maciek123454321

Bardzo chętnie go (w)spiorę.

Jabis
Jabis

Bzdety … bzdeciarza. A może to jeździ Caryca-Suski i SKOK-Sasin w ramach nadzoru Kłamczywieckiego przez Kłamczyńskiego? Za coś im płacą.

Jaro
Jaro

A kogo to widziano jak po wyjściu z limuzyny rządowej płacił kierowcom z VW i Skody i za co to?

Zwinka
Zwinka

Czyżby ten delikatny blondasek się bał ? Taki odważny w darciu pyska ?

DamiPZ
DamiPZ

Za andruszkiewiczem podąża kilometrówka!

Zbigniew
Zbigniew

To Psychol, myśli że dostanie ochronę, tak jak prezes.

smętek
smętek

Uprzejmie informuję, że z „Parasolowej Akademii” otrzymałem polecenie czuwania nad tym wybitnym osobnikiem. Niebawem czeka świat Apokalipsa i ten twór ludzki musi przetrwać, jako jeden z niewielu, żeby inni widzieli jak prezentuje się narcystyczny prostak.