Kto znajdzie się w teamie wyborczym Szymona Hołowni?

Hołownia zareagował na słowa abp. Gądeckiego o Netflixie

Współpracująca z kandydatem na prezydenta RP, Anna Mazurek w rozmowie z Polską Agencję Prasową, poinformowała, że po Nowym Roku zostanie ogłoszony program wyborczy Szymona Hołowni.

 

Program będzie miał dwie osie: po pierwsze ustrój, obronność i sprawy zagraniczne, a po drugie solidarność społeczną, środowisko naturalne oraz samorządność i działalność obywatelską” – mówiła Mazurek.

Zapytana o osoby, które znajdą się w ścisłym sztabie wyborczym dziennikarza, zapewniła, że na pewno będą to eksperci, którzy współtworzą program, a ich nazwiska poznamy wraz z prezentacją programu kandydata.

 

Mazurek wskazała już teraz szefa sztabu, którym ma zostać Michał Kobosko koordynujący prace zespołów eksperckich.

Najprawdopodobniej w teamie Hołowni znajdzie się także historyk i politolog, prof. Rafał Matyja.

wb

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
29 grudnia 2019 18:14

Mazurek, Kobosko, Maryja, pisowsko-katolicki dream-team sądząc po nazwiskach.

Jantar
Jantar
29 grudnia 2019 18:41

Pozostali kandydaci to podobno Bosak z Konfederacji, Kosiniak-Kamysz z ramienia PSL i Kukiza oraz jakiś profesor z partii założonej przez Rydzyka. Nie jest jeszcze znany kandydat od Lewicy. No i główna 2-a, czyli Kidawa i Duda. W tej sytuacji Duda bankowo będzie miał z 80%, bo już w sondażach podobno ma ponad 60%… Nie chcę nawet myśleć, co będzie, jak wygra ktokolwiek z tej zgrai, poza Kidawą… Państwo wyznaniowe to już na pewno wprowadzą, a wraz z tym znajdziemy się poza Unią…

HerodAntypis
HerodAntypis
30 grudnia 2019 01:09
Reply to  Jantar

Ktokolwiek z tej zgrai (poza p.MKB oczywiście) wygra, rozpocznie mozolne włażenie kościołowi do dupy bez wazeliny, za to z majonezem. Chyba że będzie chciał wejść na ostro, to zastosuje musztardę. Prawdopodobnie będzie mógł wybrać swoją ulubioną markę. Po to był ten ranking morawieckiego.