Ktoś zastrasza bohatera filmu Sekielskiego o księżach-pedofilach

Ktoś zastrasza bohatera filmu Sekielskiego o księżach-pedofilach

Tomasz Sekielski od pewnego czasu pracuje nad dokumentalnym filmem, w którym chce pokazać problem pedofilii w polskim Kościele. W sieci można zobaczyć opublikowany przez dziennikarza fragment filmu, w którym jego rozmówca – ofiara działań pedofilskich – opisał sytuację, jaka go ostatnio spotkała.

„Wracałem z pracy. W pewnym momencie samochód zajechał mi drogę. Wysiadłem i zapytałem, o co chodzi. Mężczyzna w kapturze powiedział mi, że mam się wszystkiego zrzec – swoich zeznań, (…) że mam już nic nie zgłaszać do mediów i podpisać oświadczenie, że zrzekam się odszkodowań od kurii” – powiedział mężczyzna. Mężczyzna, który zastraszał bohatera filmu Sekielskiego, powiedział, że sam go znajdzie za kilka dni.

Siekielski w ostrych słowach apeluje o pomoc w znalezieniu człowieka, który zastraszał jednego z bohaterów jego filmu. „Ktoś stosuje gangsterskie metody wobec ofiary księdza pedofila. Trwa akcja zastraszania bohatera mojego filmu. (…) Pomóżcie znaleźć sprawcę. Szukamy czarnej terenowej hondy, której numery rejestracyjne zaczynają się na WO” – napisał wściekły dziennikarz.

mpm

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanJantarJobbartRafał P. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Akcja jakiegoś nawiedzonego? A może to robota na polecenie lokalnego proboszcza? A może zleceniodawcy są ulokowani gdzieś jeszcze wyżej? W każdym razie już widać, że film Sekielskiego będzie miał ogromną siłę rażenia i ktoś zaczyna się bardzo bać.

mas60
mas60

Myślę, że to chodzi o tych wyżej…

bart
bart

Mafia się broni, Niech ktoś mi z przekonaniem powie, że kościół katolicki to coś innego niż korporacja, która skupia się tylko na poszerzaniu wpływów. Zaciekła obrona pedofilów we własnych szeregach tylko to potwierdza.

Jantar
Jantar

Każda religia ma na celu rządzenie światem i zdobycie jak największego bogactwa. Na takich samych zasadach rządzili kapłani w starożytnym Egipcie, kapłani bogów greckich, rzymskich, czy innych starożytnych cywilizacji. A później przez stulecia tak właśnie rządził kościół katolicki. Ale w wyniku postępu nauki i cywilizacji Kościół zaczął tracić swoje wpływy, rządzący przestali pytać hierarchów kościelnych o zdanie i prosić o zgody na wprowadzenie takich, czy innych przepisów, a to się Kościołowi nie podoba i za wszelką cenę chce odzyskać swoje wpływy, żeby móc decydować o losach poszczególnych krajów i świata. A w tym celu najlepsze będzie ograniczenie edukacji, bo wiadomo,… Czytaj więcej »

Rafał P.
Rafał P.

Samochody mają przecież numery rejestracyjne. Co było za tym WO ? Nie miał i-phona czy aparatu? Bo czarnych terenowych samochodów Honda może być wiele.

Job
Job

facet zmyśla bo chce z siebie zrobić meczennika!

Jan
Jan

I wypromować to filmidło