Kubek Kai Godek najciekawszym newsem minionych dni

Kubek Kai Godek najciekawszym newsem minionych dni

Kaja Godek idealnie wpisała się w dzisiejszą Polskę swoim konserwatyzmem, fanatyzmem, niechęcią do LGBT i wszystkiego, co, jej zdaniem, nie jest zgodne z jej katolicyzmem.

Tym razem jednak pokazała się zupełnie z innej strony.

Wrzuciła na Facebooka sympatyczny tekst: „Dzieci wyprawione do szkoły, w kubku kawa, za oknem wiosna, jest pięknie! Pracy mnóstwo, ale czuję, że dziś wszystko zrobię. A jak sie Państwu zaczął dzień?” i dodała do tego zdjęcie tego kubka.

Trzeba przyznać, że kubeczek ładny, z sympatycznymi Muminkami, tylko…

…jakoś do pani Godek nie dotarło, że popija sobie kawusię z kubka, przyozdobionym grafiką Tove Jansson, która była lesbijką.

Kubek Kai Godek najciekawszym newsem minionych dni

Czyżby Godek zmieniła poglądy? A może po prostu nie miała pojęcia, że właśnie zapromowała osobę spod tęczowej flagi?

Wow, ale to ruszyło internautów. Komentarze posypały się jak z worka: „Jak ona to przeżyje to ja nie wiem! Ale gdyby nie przeżyła to tylko byłoby dla polski lepiej!”, „Dla bycia w centrum zainteresowania pewnie niedługo powie że podoba się jej Pan Biedroń ,taka to pisowska mentalność”, „I co teraz, wyrzyga tę kawę z powrotem…? 😀”.

Trzeba przyznać jedno. Kubek pani Godek stał się najciekawszym newsem minionych dni. Ciekawe tylko, jak ta kobieta przeżyje taką chwilę sławy…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło:o2.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
28 lutego 2021 13:46

Przepraszam, czy wszyscy Państwo aż tak bardzo skręcacie się z nudów, że wpis madame godek i jej kubek stają się najważniejszym doniesieniem dnia?

antyuzurpator
antyuzurpator
2 marca 2021 11:55
Reply to  smętek

Nie zapominaj, że obśmianie to jest to, czego reżimy się boją. Z powszechnym śmiechem z władzy trudno tej władzy walczyć. Wszelkie kawały, dowcipy i inne śmiesznostki łatwo się rozpowszechniają w społeczeństwie i mają szansę dotrzeć nawet do popleczników dyktatury, czyli pisowskiego ciemnego ludu. Nieprzypadkowo takie metody stosował ruch oporu podczas II WŚ, później poprzez lata PRL i np. działalność Pomarańczowej Alternatywy. Dlatego należy wyśmiewać ile wlezie, póki jeszcze jest co wyśmiewać i póki nie zsyłają za to na Syberię lub inny San Escobar.

Zwinka
Zwinka
1 marca 2021 03:08

Powinna mieć kubek ze zdjęciem płodu z cyklopią.

Janina
Janina
1 marca 2021 09:49

Niech się zbada, bo może ten wraży kubek zaraził ją genderem.

Chermes
Chermes
1 marca 2021 15:49

Biedna dziewucha… Miejmy nadzieję, że ze stresu wywołanego przeczytaniem tego artykułu (i po wyrzuceniu kubka) jakoś wyjdzie, na przykład recytując Rotę, oglądając filmy z Rockiem Hudsonem lub słuchając ulubionych piosenek Eltona Johna lub przebojów grupy Quinn z Freddim Mercurym? 🙂

Andrzej
Andrzej
1 marca 2021 19:48

Zapewne mleko w kawie w takim „lesbijskim” kubku się zsiadło???