„Kult ministra Brudzińskiego szerzy się po komendach” (film)

Kierowca Brudzińskiego dwukrotnie przekroczył prędkość – dostał tylko pouczenie!

– „Kult ministra Brudzińskiego szerzy się po komendach:) Szkoda, że jeszcze kwiatków nie położyli! Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby pozwalać podwładnym na takie infantylne lizusostwo? Obciach!” – skomentował na Twitterze były szef MON w rządzie PO-PSL poseł PO Tomasz Siemoniak.

Chodzi o filmik, który też na Twitterze udostępnił inny polityk PO Stanisław Gawłowski. Na nagraniu widać wyświetlane na ekranie telewizora obrazki z szefem MSWiA Joachimem Brudzińskim w roli głównej. – „Witacz” w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie” – napisał Gawłowski.

– „W tym PiS chyba wszyscy są niedowartościowani: * Zieliński – konfetti * Jojo – witacze w komendach * Misiewicz – honory od żołnierzy * Kaczyński – armia ochroniarzy * Karczewski – portret własny * Kuchciński – twierdza Sejm * Macierewicza – żandarmi prowadzą przez ulicę”; – „Panie Tomaszu, oni cały czas się uczą, cały czas, wszędzie się uczą”; – „Oni przebijają PRL”; – „Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu! To mówiłem ja, Jarząbek…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariaBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

KIedyś na ścianach wisiał Lenin, Gomułka i Cyrankiewicz. Teraz w urzędach będą wieszać Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudę. Wkrótce jakaś wybrana w lewym przetargu firma wyprodukuje 36 mln znaczków z Kaczyńskim, które trzeba będzie obowiązkowo nosić przypięte do ubrania, jak w Korei Płn . Dzieci w szkole będą pisać rozprawki nt. „Kto jest twoim idolem i dlaczego Kaczyński”. Na obozach harcerskich przy ognisku będzie rozbrzmiewać „Żadna świecie zabawa nie może się odbyć bez towarzysza Jarosława”. Ziemkiewicz napisze książeczkę dla młodzieży „Opowiadania o Kaczyńskim”. Ale spokojnie, to się w końcu zawali. Oby – i nie piszę tego z troski o naszego mlaszczącego… Czytaj więcej »

Maria
Maria

Oki, niech sìę do niego nawet modlą ale bez robienia cyrku, angażowania sprzętu i ludzi, no to kosztuje. Jestem emerytem, podatnikiem i nie zgadzam sìę na takie szàstanie sił i środków