Kurski urządza żenujący pojedynek filmów o pedofilii

Kura...znowu odleciał

Jacek Kurski na TT porównał oglądalność „Nic się nie stało” i „Zabawa w chowanego”. Niesmaczne porównanie nie zyskało aprobaty internautów.

Pojedynek filmów o pedofilii w telewizji linearnej: 20.05. Nic się nie stało (TVP 1) 3,5 mln (widzów – przyp. aut); Debata po filmie 2,6 mln. 21.05. Zabawa w chowanego (TVN) śr 1,9 mln” – napisał na Twitterze Kurski.

 

Porównanie „filmów o pedofilii” wywołało w mediach społecznościowych burzę. „Pojedynek filmów o pedofilii? Panie Jacku, proszę nie odkrywać kart aż tak łatwo” – napisała dziennikarka Eliza Michalik.

W identycznym tonie wypowiedziała się Dominika Długosz, która w swoim wpisie wykorzystała porównanie do afery wokół utworu Kazika: „Pojedynek. Jacek, weź czasem myśl, co piszesz, bo się słabo robi. 'Moja pedofilia jest lepsza niż twoja’”.

Jeszcze ostrzej na ten temat wypowiedziała się posłanka KO Barbara Nowacka:

Dramaty dzieci gwałconych przez zboczeńców, cierpienie, ból i upokorzenie przez lata. Czasem samobójstwa. Często depresje. A dla Kurskiego 'pojedynek filmów o pedofilii'. Obrzydliwy to człowiek. Nic dziwnego, że w łaskach PiS” – stwierdziła.

 

Krytyka spowodowała, że Kurski usunął swój poprzedni wpis i napisał sprostowanie:

Określenie ‘pojedynek’ w poprzednim tweecie było niefortunne w kontekście tematyki. Chodziło rzecz jasna o rutynowe porównanie oglądalności filmów na temat pedofilii. To dobrze, że ten bulwersujący problem społeczny spotyka się z tak dużym zainteresowaniem Widzów. Pozdr cały TT” – przyznał przedstawiciel TVP.


/nt/

Źródła: wp.pl, Twitter

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
Irena
22 maja 2020 15:56

Czy można wierzyc osobnikowi , który 19 miesięcy siedział w wiezieniu…. następnie przez 5 lat ukrywal się gdzies w Rosji…..teraz bez dowodow oczernia ludzi…..moim zdaniem taki osobnik jest niewiarygodny !!!

Predator
Predator
22 maja 2020 21:15

Ten nędzny gad omyłkowo nazywany człowiekiem nie ma za grosz delikatności w tak bulwersujących i delikatnych sprawach, zrobił sobie materiał przy pomocy kolejnego obślizłego gada który jest normalnym przestępcą i wyemitował po (zabawie w chowanego) aby zrzucić winę na złych celebrytów, oczywiście bez żadnych dowodów i aby odwrócić uwagę od pedofili księży i ich obrońców biskupów. No ale w pisdziarnilandzie to norma.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
22 maja 2020 23:39

I nawet tu Kurski nie mówi prawdy. Nie wspomniał, że premiera filmu Sekielskich miała miejsce na YT 16 maja, więc większość zainteresowanych zdążyła obejrzeć go w sieci jeszcze przed emisją w TVN. Pominę już kwestię wiarygodności podanych przez niego liczb.