Kuriozalna wypowiedź Targalskiego: „Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie”

Kuriozalna wypowiedź Targalskiego: "Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie"

Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie. Nawet gdyby została do końca kadencji (uwzględniając hipotetycznie poruszanie się na wózku), nie będzie w stanie kontrolować sytuacji tak jak dotychczas” – tak o ostatnich niedyspozycjach zdrowotnych kanclerz Niemiec wypowiedział się Jerzy Targalski w TV Republika w swoim autorskim programie „Geopolityczny Tygiel”.

 

„Tę osobę za duże pieniądze zatrudnia minister Błaszczak w podległej sobie „Akademii Sztuki Wojennej”. Będzie reakcja MON?” – zapytał na Twitterze były minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

Targalski w środowisku prawicowym uchodzi za autorytet w sprawach międzynarodowych, ale także lustracyjnych. Podczas poprzednich rządów PiS był wiceprezesem Polskiego Radia. Przyczynił się do zwolnienia wielu dziennikarzy, nazywając ich „gomułkowsko-gierkowskimi złogami”.

 

– „Macierewicz, Misiewicz, Błaszczak a teraz jeszcze Targalski. Czy mamy jeszcze normalne Wojsko? Czy już tylko atrapę SZ?”; – „Po nas choćby potop. Strategów to tam nie ma. A ponieważ frukta dostaje się za przebicie największej głupoty głupotą jeszcze większą to mamy chór świrów konkurujących, co by tu jeszcze walnąć bardziej kibolskiego”;

– „Czasami jedno zdanie wiele mówi o człowieku, nieprawdaż?”; – „A najsmutniejsze, że ci, którzy na co dzień mają gęby pełne frazesów o Bogu, przyklaskują takiemu prostactwu”; – „Ciekawe, jak zareagowałaby prawa strona, gdyby ktoś np. w TVN powiedział, że choroba Jarosława „jest w naszym interesie” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
darooJanuszPolka gorszego sortuHistorykIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Ładnych parę lat temu gdy miesięcznice jeszcze raczkowały na przystanku stał nakręcony tłumek wracający z takiej imprezy. Mieli jakieś transparenty o wraku, krzyże, różańce i tego typu gadżety. Pomyślałem że to pisiory i dla szpasu krzyknąłem „PiS jest do dupy”! Ożywili się jak zaatakowane gniazdo os. Wzrok dziki, słowa plugawe – gdybym był sam chyba by mnie ukamienowali paciorkami różańców. Nie wiedzieli jednak kto to krzyknął i skończyło się na skrzeczeniu. Ale sądzę, że gdybym obraził ich bożka to nastąpiłaby szarża na oczekujących pasażerów.

Historyk
Historyk

A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać

Szczery
Szczery

Żałosny prymityw! ! ! To typowy reprezentant lumpen-elit pisuaru i prezesa drabinkowego!

Irena
Irena

Targalski…..pamiętaj , ze choroba nie wybiera !

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No cóż, nie tak dawno jeden ksiądz modlił się o rychły zgon Papieża Franciszka, więc taka wypowiedź niejakiego Targalskiego zdecydowanie mieści się w konwencji. Ale wypowiedź tamtego księdza nie narobiła takiego kwasu na światowych salonach, jakiego spodziewam się po wypłynięciu tej, niejakiego Targalskiego.

Janusz
Janusz

Wypowiedź nie tyle kuriozalna co obrzydliwa

daroo
daroo

Wg. niejakiego Sasina ten facio „tylko wyraził swoją opinię” BTW jakiś czas temu był taki jeden któremu „na rękę” był wypadek R.Kubicy , Historia lubi zataczać kręgi ? 😐