Kuriozalne wypowiedzi Suskiego na spotkaniu z komisją z PE

Giertych kpi z Suskiego

– „To się nie dzieje naprawdę. Marek Suski jako jeden z argumentów za reformą sądownictwa, powiedział, że „niektórzy sędziowie mają w ogródkach zakopane sztabki złota, nie wiadomo skąd” – napisał na Twitterze Patryk Michalski z RMF FM. Reporter powołuje się na oficjalne sprawozdanie Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i  Spraw Wewnętrznych (LIBE) Parlamentu Europejskiego.

Jej przedstawiciele byli w Polsce we wrześniu ubiegłego roku w sprawie pisowskiej „reformy” wymiaru sprawiedliwości. Spotkali się z przedstawicielami rządu, opozycji, sędziami i organizacjami pozarządowymi.

Marek Suski, który – przypomnijmy jest szefem gabinetu politycznego premiera Morawieckiego – podczas spotkania z komisją z PE twierdził, że dlatego PiS reformuje sądownictwo, bo niektórzy sędziowie poprzedniej Krajowej Rady Sądownictwa są bardzo bogaci, nie wiadomo skąd mają te pieniądze oraz, że… zakopywali złoto w ich ogrodach.

Na jednak nie poprzestał. Jak wynika ze sprawozdania, Suski porównywał  reakcję instytucji unijnych na pisowską reformę do historycznych działań Moskwy. Te „rewelacje” padły na spotkaniu, w którym uczestniczyli także szef MSZ Jacek Czaputowicz i jego zastępca Konrad Szymański.

„Nie da się tego w sposób kulturalny skomentować” – podsumował na Twitterze jeden z internautów.

bt

Źródło: RMF FM, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
MarcinEugeniaPolka gorszego sortuJaninaRafał P. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna
Anna

Niekulturalnie komentuje- IDIOTA !!!!! Juz nie wie jak sie podlizac !!!

Marek
Marek

Słyszałem w TVN jego wypowiedź na temat zarobków w NBP i wycofywania się PiSu z wyjaśnienia tego i podziwiam dziennikarza, że za takie odpowiedzi jakie otrzymał od Suskiego, dziennikarz nie walnął go pięścią w ryj (oczywiście by okazać w dozwolony sposób niezadowolenie).

Zbyszek
Zbyszek

Suski…

tfu
tfu

To już chyba uzewnętrznione problemy zdrowia- ale ten Suski zdaje się tak już ma od zawsze!

Piotruś
Piotruś

przecież wiadomo, że tego pajaca nie traktuje się serio. On sam stara się dorównać nam, którzy już chodzą w pionie. On cięgle pełza, ale glisdy tak mają

Mario
Mario

Proponowłbym panu Premierowi Morawieckiemu aby przeptowadził audyt….a raczej test IQ podległych mu ministrów. Proponuję test IQ dla sześcioklasisty. Jeśli nie osiągniesz co najmniej 30%….składasz rezygnację ( a raczej zwyczajnie wylatujesz). Obawiam się o wynik w licznym gronie ministrów. Ośmielę się prognozować , z dużą dozą prawdopodobieństwa, graniczącą z pewnością iż granica 30% w teście dla sześcioklasisty jest dla pana ministra Suskiego granicą nieosiągalną, powiadam NIEOSIĄGALNĄ!!!!

Maria
Maria

A premier by ten test zdał???

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Słuszna uwaga.

Maciek
Maciek

„Panie Katarzyno Wielka, ty nieuku pisowski”
(Stefan Niesiołowski – 20.06,2017 – wypowiedź z mównicy sejmowej)
Łagodnie go potraktował, prawda?

Maciek123454321
Maciek123454321

„Suski idiota,
głupszy, niż się zdaje,
strojny barwną krajką,
z głową jak makówka,
nieprzyjaciel kota,
ojciec pięciu jajek,
z których każde jajko
pełne jest półgłówka,
przyparty do drzewa
pierzem rudosinem,
toczy głośne swary
z innym znów kretynem,
po czym śpiewa, śpiewa
głupstwa nie do wiary.”
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
(oczywiście w oryginale jest „Ptaszek idiota….” ale pasuje jak ulał, no nie?

Maria
Maria

WYBORCO PiS, CZY CI NIE WSTYD ?

Eugenia
Eugenia

On nie wie, kto jest Suski.
On w ogóle mało wie.

Rafał P.
Rafał P.

Podstawowe pytanie: co PiłSuski?

Janina
Janina

Panie Morawiecki ! Jaki szef pańskiego gabinetu, taki ten gabinet. Obciach i wstyd na cały świat ! Gdyby głupota umiała fruwać, to Suski by już dawno szybował nad Polską. I to nie sam, ale w towarzystwie jeszcze kilku „ministrów” z tego nieudacznego rządu. Róbcie tak dalej, a Naród was „zabije” śmiechem.

Marcin
Marcin

Suski to zastąpił by słońce 😀 i każdy by doznał cudotwórczej mocy działania promieni Susnecznych xDD Dar głupoty, niewiedzy i nepotyzmu zostałby zesłany dla biednych gorszych ludzi….. :D:D Już widzę jego ryj w słońcu u teletbuisiów