Kuriozalny wpis posła PiS Rzymkowskiego – „Tweet posła. Choć warty raczej osła…”

Obrzydliwy wpis Rzymkowskiego – „Zaiste jest to reprezentant wspaniałej cywilizacji”

„A więc wszystko jasne. Kandydatem na prezydenta niegdyś konserwatywno-liberalnej PO zwolennik planu Rabieja – Rafał Trzaskowski. Z poparciem lewackich przybudówek PO typu Inicjatywa Polska czy Zieloni. Kiedy kongres zjednoczeniowy z SLD?” – napisał poseł Tomasz Rzymkowski na Twitterze. Dołączył grafikę, w której twarz Trzaskowskiego nałożono na twarz Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i opatrzono tęczową flagą.

 

Rzymkowski w Sejmie poprzedniej kadencji znalazł się, startując z list Kukiz’15. W lipcu 2019 r. przeszedł do klubu parlamentarnego PiS. Z list tej partii kandydował do obecnego Sejmu i uzyskał mandat.

„Zasłynął” pozowaniem z wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim podczas wyjazdu do Donbasu. Pisaliśmy o tej eskapadzie w artykule „Kto finansuje tę zabawę w żołnierzyków na Ukrainie”.

 

„Tweet posła. Choć warty raczej osła…” – dosadnie skomentował obecny „wyczyn” Rzymkowskiego Jacek Harłukowicz z „GW”. A inni internauci pisali do Ryzmkowskiego: – „Jakie to błyskotliwe, poziom podstawówki. Potrzeba chwalenia się nienachalną inteligencją jest uleczalna”; – „Współczuję Pana synom, promotorowi pracy doktorskiej i wyborcom”;

– „To nie jest śmieszne, tylko żałosne. Ale wiem, że to strachem powodowane, bo człowiek, który mimo zmasowanego ataku na jego osobę wygrał z fenomenalnym wynikiem wybory na prezydenta Warszawy. Boicie się. I dobrze”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
15 maja 2020 18:28

A gdzie się podział słynny papieroch terleckiego? Bo paprocha obok widzę aż za dobrze. Ludzie dookoła ginęli, a ten z kretyńskim uśmiechem…. Kuźwa, towarzystwo po lobotomii, czy jak?

Chermes
Chermes
15 maja 2020 18:36

Gdyby Jacek Malczewski żył, na pewno wykorzystałby fotkę tych dwóch dzielnych „wojaków w hełmach” do jakiegoś swego alegorycznego obrazu. Na przykład zatytułowanego „Satyr z Kostuchą”. 🙂

paweł
paweł
15 maja 2020 18:39

don kichot i sancho pansa

japa
japa
15 maja 2020 23:22
Reply to  paweł

nie obrażać don kichota i sancho pansy:)

Predator
Predator
15 maja 2020 22:15

Stado posłów czy osłów????, jeden lepszy od drugiego zrobią wszystko aby przypodobać się zbawcy narodu.

Miranda
Miranda
15 maja 2020 22:21

ten Rzymkowski stracił okazję , aby milczeć. Ale postać ze zdjęcia mówi sama za siebie. Ten obok to zupełnie inna historia.