Kurski: Cała teoria o zamachu w Smoleńsku to jedna wielka bujda (film)

Telewizja publiczna nie lamie żadnych standardów.... zdaniem prezesa Kurskiego oczywiście

Jacek „bulterier prezesa” Kurski należy do grupy najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie on pierwszy rzucił w stronę Tuska oskarżeniem o dziadku z Wermachtu. Zdarzało się, że zarządzający propagandową telewizją publiczną Jacek Kurski, bywał odsuwany na tzw. boczny tor, ale były to raczej krótkotrwałe epizody.

Zapewne nikt specjalnie by o nich nie pamiętał, gdyby nie dociekliwość internautów. Jeden z nich, wybierając tydzień, w którym uroczyście obchodzono rocznicę katastrofy smoleńskiej, postanowił przypomnieć pewien zgrzyt w relacjach Kurski – Kaczyński. Sprawa dotyczy pewnej wypowiedzi Jacka Kurskiego „w ramach której obecny prezes TVP stwierdza, że Kaczyński uzależniony jest od Macierewicza, a cała teoria o zamachu w Smoleńsku to jedna wielka bujda, zbudowana na potrzeby stworzenia kultu.” 

Zapewne w Kurskim tego typu wspomnienia nie wzbudzą wzruszeń, wszak przypominają o jego chwiejności i nielojalności. Jednak człowiek, który zarządza propagandą mediów powinien mieć świadomość, że w Internecie nic nie ginie, a dociekliwość internautów nie zna granic.

wb

Źródło: crowdmedia.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
antyuzurpatorAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Czy Kaczyński wybaczył mu mówienie prawdy?

antyuzurpator
antyuzurpator

Czy jest ten film na Youtubie?
(Z Twitterem moje komputery nie chcą się dogadać.)