Kurski: Cała teoria o zamachu w Smoleńsku to jedna wielka bujda (film)

Czy zaprzyjaźniony audytor może być obiektywny?

Jacek „bulterier prezesa” Kurski należy do grupy najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie on pierwszy rzucił w stronę Tuska oskarżeniem o dziadku z Wermachtu. Zdarzało się, że zarządzający propagandową telewizją publiczną Jacek Kurski, bywał odsuwany na tzw. boczny tor, ale były to raczej krótkotrwałe epizody.

Zapewne nikt specjalnie by o nich nie pamiętał, gdyby nie dociekliwość internautów. Jeden z nich, wybierając tydzień, w którym uroczyście obchodzono rocznicę katastrofy smoleńskiej, postanowił przypomnieć pewien zgrzyt w relacjach Kurski – Kaczyński. Sprawa dotyczy pewnej wypowiedzi Jacka Kurskiego „w ramach której obecny prezes TVP stwierdza, że Kaczyński uzależniony jest od Macierewicza, a cała teoria o zamachu w Smoleńsku to jedna wielka bujda, zbudowana na potrzeby stworzenia kultu.” 

Zapewne w Kurskim tego typu wspomnienia nie wzbudzą wzruszeń, wszak przypominają o jego chwiejności i nielojalności. Jednak człowiek, który zarządza propagandą mediów powinien mieć świadomość, że w Internecie nic nie ginie, a dociekliwość internautów nie zna granic.

wb

Źródło: crowdmedia.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
antyuzurpatorAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Czy Kaczyński wybaczył mu mówienie prawdy?

antyuzurpator
antyuzurpator

Czy jest ten film na Youtubie?
(Z Twitterem moje komputery nie chcą się dogadać.)