Kuzyn prezesa: „Jarek będzie rządził do 120 LAT (…) Tusk mu do pięt nie dorasta”

Kuzyn prezesa: „Jarek będzie rządził do 120 LAT (…) Tusk mu do pięt nie dorasta”

Jan Maria Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, udzielił wywiadu tabloidowi „Super Express”. Zachwalał w nim geniusz prezesa PiS i jego talent do rządzenia.

Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat. Jarek to genialny strateg, jest po prostu genialny i żaden z polityków, jak choćby Donald Tusk, do pięt Jarkowi nie dorasta” – wyznał członek bliskiej rodziny przywódcy Zjednoczonej Prawicy.

 

Wyliczył też liczne atrybuty kuzyna –„autentyczność”, „wiarygodność” i „inteligencję”. „To człowiek niesamowicie zdolny. Jarek jest zawsze 10 kroków przed wszystkimi, przed konkurencją polityczną” – dodał.

Czy rzeczywiście lider prawicy jest tak genialnym strategiem i myślicielem? Zdania na ten temat są w Polsce bardzo podzielone.

 

Tomaszewski jest synem siostry Jadwigi Kaczyńskiej – matki prezesa partii władzy. Pracuje on w TVP Jacka Kurskiego jako doradca Zarządu ds. Teatru. Wcześniej również pracował na państwowych posadach, w tym m.in. w dziale kadr w 2007 r., kiedy to władza w kraju należała do rządu premiera Jarosława Kaczyńskiego.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
***** ***malgoskaObserwatorIrenaDron Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyKaczor
AntyKaczor

Ojciec chwalą nas. Wy mnie a my was.

Agnieszka
Agnieszka

Zeby sie nie przeliczyl stasy nieudacznik.

HerodAntypis
HerodAntypis

Gdyby fujarek rzeczywiście był taki inteligentny, stworzyłby już jakieś dzieło czy toteorię, w dowolnej dziedzinie. Jak dotąd ma na koncie tylko słupki i stępki. Jeśli już kaczy nepot tak się upiera przy inteligencji, to jest to inteligencja i strategia szczura, ukierunkowane na przetrwanie za wszelką cenę. Świetnie pływa, ale od czystej wody preferuje szamba i kanalizacje. Nie jest zdolny do przeżywania wzniosłych uczuć; knucie, intrygi, zawiść i nienawiść to jest odpowiedni sos dla tego typa. Mam jeszcze pytanie do tego biseksa (normalny hetero facet nie przybiera babskich imion) – ile z tego czasokresu do 120 lat h.kaczyński będzie rządził jako… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Oooo, szykują nam kolejnego Breżniewa???

Obserwator
Obserwator

Albo Lenina bo gdzieniegdzie wiecznie żywy!

Irena
Irena

A do calowania usta…. w usta….. pewno będzie ten pryszczty !!!

Zwinka
Zwinka

I pomyśleć tylko, że Jan Maria jest teściem oszukanego przez tego geniusza Geralda Birgfellnera.

erwinek
erwinek

W pełni zgadzam się JMT faktycznie Pan Tusk Jarkowi do pięt nie sięga w 1 dzieleniu społeczeństwa na lepszych (pisowców) i gorszych 2 zadłużaniu Państwa Polskiego (gdzie jest ten budżet zrównoważony) 3 nepotyżmie 4 obsadzaniu stanowisk swoimi 5 doprowadzaniu firm do upadłości (stadniny koni) 6 upartyjnieniu stanowisk 7 rozdawnictwie pieniędzy podatnika 8 marnotrawieniu pieniędzy (70 mln na wybory kopertowe) 9 łamaniu Konstytucji 10 nie przestrzegania ,łamania obowiązującego prawa 11 składania obietnic bez pokrycia Myślę że do tej listy można by jeszcze dużo dopisać i rzeczywiście Jarosław jest mistrzem w dzieleniu i sianiu nienawiści. Ale jak mówią wędkarze w mętnej wodzie… Czytaj więcej »

Dron
Dron

Jeżeli celem tego geniusza strategii było to, żeby Polska była na językach całego świata w negatywnym tego słowa znaczeniu, to rzeczywiście osiągnął swój cel z naddatkiem.

Irena
Irena

Jan …Maria …czy jak ci tam…….zgorzkniali osobnicy tyle NIE zyja !!!

malgoska
malgoska

Tak, aż go śmierć zdmuchnie.

***** ***
***** ***

……..brak słów, by to skomentować! Oto cały obraz pisuaru w pigułce.