Kwintesencja Polski Kaczyńskiego…

Kwintesencja przyszłej Polski Kaczyńskiego…

Pokraczna, zbita z blachy budka, osadzona na ledwo trzymającym się kupy styropianie, a w środku ksiądz… Tuż obok „naczelnik państwa” Jarosław Kaczyński, płacący księdzu na wypominki za zmarłych… Słowem cała nędza IV RP na jednym obrazku…

 

Wszystko to zarejestrowały kamery w dniu Święta Zmarłych, na Cmentarzu Powązkowskim, w stolicy Polski – w centrum Europy 21 wieku.

Jak podaje naTemat Kaczyński miał zamówić u duchownego modlitwę za zmarłych. Fotka stała się szybko obiektem kpin i szyderstwa. „To karykatura, a nie prawdziwy obraz”; „30 proc. Polski!! Ale wizualizacja genialna! To nasza „przyszłość” jak na razie!” – piszą internauci w komentarzach pod publikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem.

 

Bystrzy obserwatorzy zauważyli przy okazji jak prawdziwym „respektem” dla litery prawa popisał się kierowca „naczelnika”, przyłapując go na zawracaniu w niedozwolonym miejscu. Grozi za to mandat od 200 do 400 zł, ale przecież nie Kaczyńskiemu, ani jego szoferowi.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
darooRafał PRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Kasy fiskalnej nie ma, ale dlaczego miałaby być? „Taca” (a tak należy traktować ofiarę na wypominki) opodatkowana nie jest czy raczej „opodatkowana” wedle iluzorycznego kryterium demograficznego. Zmienić należy ustawę, a złodziei w czarnych sukienkach ścigać.

daroo
daroo

A za nie -płacenie rzeczonych podatków rozszerzona konfiskata majątku, i dopiero przekonalibyśmy się jak „biedny ” jest K.K.

Rafał P
Rafał P

A potem księżulo wyczyta: ZADUSZĘ LECHA.