„Lekarze i pielęgniarki w Polsce ryzykują zdrowiem, a Karnowscy na bohatera walki z koronawirusem lansują St. Karczewskiego”

„Lekarze i pielęgniarki w Polsce ryzykują zdrowiem, a Karnowscy na bohatera walki z koronawirusem lansują St. Karczewskiego”

Na okładce „Sieci” braci Karnowskich umieszczono kilka zdjęć „bohaterskiego” wicemarszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, pozującego w kombinezonie ochronnym. W tytule prawicowy tygodnik sugeruje, że tak właśnie wygląda „front walki z epidemią”.

A w podtytule: „Marszałek Karczewski nie zawahał się ani chwili, gdy w szpitalu zabrakło lekarzy. Ruszył pomagać”.

 

Oczywiście, ani słowem nie wspomniano, że to w tym samym szpitalu Karczewski pełnił w przeszłości płatne dyżury, jednocześnie będąc na bezpłatnym urlopie.  W latach 2009-2015 zarobił ponad 400 tys. zł.

– „Obrzydliwy lansik ideowca Karczewskiego!”; – „Naprawdę wstydu nie macie. To jest już obrzydliwe. Personel medyczny poświęca dla nas zdrowie, a Wy pokazujecie 2 dni lansu Karczewskiego. Nie dziwię się, że waszego brukowca prawie nikt nie czyta”;

 

– „Tylko kombinezon zmarnował, taki to Zbawiciel”; – „Ręce opadają do kostek. Lekarze i pielęgniarki w Polsce ryzykują zdrowiem, harują 24/7; brakuje sprzętu i podst. akcesoriów ochrony osobistej; ludzie szyją maseczki po domach, zrzucają się na sprzęt… a Karnowscy na bohatera walki z koronawirusem lansują St. Karczewskiego” – komentowali internauci.

– „Minister Zdrowia zakazuje lekarzom wyrażania poglądów na temat realiów pracy w warunkach epidemii. Zamyka usta konsultantom krajowym i wojewódzkim. Ogranicza swobodę wypowiedzi służącą ochronie zdrowia i życia. Ale polityka te zalecenia nie obowiązują. Autopromocja i fotostory!” – podsumował poseł KO Michał Szczerba.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AndyandrzejlonechJacek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maja
Maja

Dno głębokiego zbiornika wypełnionego ściekami. Ale po Karnowskich nikt niczego innego się nie spodziewa.

marian
marian

Za to karnowscy zasługują na to aby o nich słuch zaginął i tak się mam nadzieję stanie

Zum
Zum

Ot taki gofniasz

Jacek
Jacek

Szczury z sitwy,

ech
ech

Karczewski wciąż ma kompleks – wywalonego ze stołka marszałka. Miota się zatem i poszukuje sposobu powrotu na stołek dla pozycji, dla dojenia, dla „rodzina na swoim”, w końcu dla skutecznego i szybkiego niszczenia państwa polskiego. A prestiż w sekcie – karzeł patrzy…

lon
lon

Dwa dni w szpitalu i reszta na kwarantannie. No bohater.

andrzej
andrzej

Sieci to śmieci.

Andy
Andy

ja mam pytanie, Na tych 2 zdjęciach po lewej z góry – co to za podstarzały szympans owinięty w prześcieradło?