Lempart ma koronawirusa. Informację o chorobie ujawniło TVP Info

Lempart ma koronawirusa. Informację o chorobie ujawniło TVP Info

Marta Lempart, przywódczyni Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, ma koronawirusa. Informację o tym, jako pierwsze, przedstawiło TVP Info, które podało, że aktywistka 14 grudnia wykonała test na koronawirusa i otrzymała pozytywny wynik.

 

Nieoficjalne doniesienia dziennikarzy potwierdziła później w rozmowie z portalem Onet sama działaczka, zapewniając przy tym, że czuje się dobrze.

Lempart, w swoim stylu, odniosła się też na Twitterze do rewelacji TVP Info.

„I teraz pytanie za 100 punktów – jak bezpieczne są w Polsce dane o stanie zdrowia wszystkich osób poddających się państwowemu testowi na koronawirusa, skoro funkcjonariusze PiS udający dziennikarzy dowolnie je sobie biorą z państwowej bazy? I bez kozery publikują?” – skomentowała informacje stacji.

 

Lempart, przypomnijmy, w ostatnich dniach spotkała się z Donaldem Tuskiem. Koronawirusem najprawdopodobniej jednak zakaziła się już po powrocie do domu, więc zdrowiu byłego premiera, na tę chwilę, raczej nic nie zagraża.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: rp.pl, onet.pl, interia.pl, tvp.info

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
16 grudnia 2020 19:48

O qurwa. TVP wiedziało o wynikach jej testu przed nią? W normalnym kraju już by przepraszali, już ktoś byłby zwolniony, już byłby pozew o miliony a w polsce (celowo z małej litery bo to gówno a nie kraj) nic nie będzie jak u radia ojca grzyba gdzie jawnie nie przestrzegano dystansu. Ja @@#$@##$@$&*%&%^%^%%^^%%^^^^^^^^.

Zbyszek
Zbyszek
16 grudnia 2020 21:00
Reply to  Marek

Głupek.

Pax
Pax
17 grudnia 2020 09:35
Reply to  Zbyszek

No dobra, Zbyszku-Głupku, przedstawiłeś się. A teraz coś napiszesz, czy na tej prezentacji skończysz?

Marek
Marek
17 grudnia 2020 12:05
Reply to  Pax

Dziękuję za napisanie tego co sam bym napisał. Na odpowiedź od tego osobnika to bym nie liczył. To nie pierwszy raz gdy on nie rozumie komentarza, a bez tego odpowiedzieć trudno. To też nie pierwszy raz gdy stosuje znaną przez trolli (zwłaszcza prawicowych czy pisuarnych) odnoszenia się do osoby komentującej a nie treści artykułu.
Czekałem jeszcze na odpowiedź innych idiotów szczególnie niejakiego goola, ale chyba nie ma dziś dyżuru.

smętek
smętek
16 grudnia 2020 21:30
Reply to  Marek

To jest, niestety, kraj mafijny i będą nas gnębić, poniżać i zastraszać.

Marek
Marek
17 grudnia 2020 12:14
Reply to  smętek

Będą, bo się na to godzimy. Bo bardziej nas interesuje słownictwo używane na protestach strajku kobiet niż to o co protestujący walczą.
Będą, bo mimo setek dowodów, takich jak ten, dalej używamy łagodniejszych określeń jak „państwo mafijne” zamiast państwo faszystowskie. Dajemy sobie wmawiać narrację prawicowców, że „lewacy to każdego z kim się nie zgadzają nazywają faszystą”. Narrację tę wymyślił na pewno ktoś inteligentniejszy z prawicowej masy, może nawet sam zybertowicz, ale nadal nie zmienia to faktu, że narracja ta jest łgarstwem.
Będą, o nie mamy odwagi się temu skutecznie przeciwstawić. Mniejszość narzuca w Polsce faszystowskie rządy większości. Tę bandę nigdy nie popierała większość, w żadnych wyborach nie zbliżyli się nawet do większości, jednak to im dano większość mandatów. Coś gdy już to sobie człowiek uświadomi jest trudne do pojęcia. No ale trzeba to sobie uświadomić. I jest to oczywiście coś do czego, żaden prawilny troll się nie odniesie czymś innym niż „bo za PO też tak było”. Odpowiedzią, która jest kwintesencją pisowości, czyli łgarstwa, manipulacji, zaprzeczaniem sobie i gigantycznych kompleksów.

Dakki
Dakki
17 grudnia 2020 12:31
Reply to  Marek

Nikt normalny nie piszę w ten sposób o Polsce. Utożsamiasz Polskę z pisem, bo nienawiść przysłania ci rozum. Jesteś tak samo durny jak pisowski beton, tyle że znajdujesz się po drugiej stronie barykady (lub tak ci się wydaje).

Marek
Marek
17 grudnia 2020 14:42
Reply to  Dakki

A z czym mam utożsamiać? Pis przejmuje każdy aspekt życia w Polsce, a ty będziesz udawał, że gdzieś poza pisem jest inna Polska? Jak długo te obszary, które wynajdziesz jeszcze pozostaną?
To unikanie problemu.

Zastanawiałem się czy zamiast „kraj” nie użyć „państwo”, ale uznałem, że jednak „kraj” jest bardziej odpowiednie, bo poza instytucjami obejmuje też ludzi, wyznawców kato-faszystowskiej ideologii, i dlatego pasuje bardziej.

Przynajmniej przeczytałeś i odniosłeś się, za co dziękuję, mimo, ze nadal uważam, że całościowo sprawy nie ogarniasz i twoja wzmianka wobec mnie o nienawiści jest chybiona.

Last edited 3 miesięcy temu by Marek